reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

Przepraszam, Maghdalena, zupełnie nie chcący wpisałam zamiast Ciebie Madziasek.... coś mi się dzisiaj z koncentracją porąbało.... Znam Gocław, do podstawówki tam chodziłam i 5 lat mieszkałam.... Zawsze możemy się umawiać czasem w Centrum...:-)
Nie ma sprawy, wiedziałam, że do mnie mówisz, a z koncentracją to chyba większość z nas wie jak jest, ja najprostszych słów czasem sobie nie mogę przypomnieć :) spotkanie - zawsze bardzo chętnie :)
Zaczarowana, Basia, Maciejkaa, dzięki za wsparcie :)
 
reklama
Ewcik- każda rzecz która Cię uspokoi jest dobra:tak:

u mnie też z koncentracją i pamięcią kiepsko, a wręcz tragicznie:-D
cwietka-przez te Twoje maślane bułki posłałam męża po rogale:-) dla Twoich bułek na pewno się nie umywają ale lepsze to niż nic:-D
 
hello mamuski :) ja was od samego rana podczytuje (obudzilam sie i pierwsze co wzielam komore i sprawdzilam co i jak haha, zaczyna sie robic niebezpiecznie :p, przez was juz prawie na fb nie wchodze hahah)
rano sie zwazylam ^^ 64.5 czyli -1.5kg :D haha ciekawe czy realne :) ale czuje sie lepiej, dzis jak zrobilam fotke to jakas taka zgrabniejsza wygladam :p (zaraz wrzuce gdzie trzeba :p)
w ogole aktywnie dzien zaczelam, rano szklanka mleka z musli i szybki spacer z psemi i M do piekarnii po swieze pieczywko i croisanty, potem porzadki, prysznic, zrobilam szarlotke, bo goscie zaraz wpadna z miesiecznym szkrabem <3 a teraz jest wyleguje na hamaku na balkonie i licze ze slonce sie zajmie moimi prycholkami

ja juz tylko czekam na koniec marca, potem poleci jak z bicza trzasnal :):):)
 
Kasiarj - Jasiek też ostatnio uwielbia niemowlaki. Zawsze jak gdzieś widzi to mi pokazuje, podchodzi do dzidzi. Myślę, że to przez to, że trochę mu w domu o dzidzi gadamy ;)

Maghdalena - Gratuluję udanej wizyty :-) Ja na Gocław mam całkiem niedaleko - mieszkam po drugiej stronie Wisły ale tuż przy Trasie Siekierkowskiej ;)

Ewcik - ja myślę, że na usg u specjalisty i na porządnym sprzęcie na pewno kasy nie szkoda ;)
 
Ewcik lepiej sprawdzić niż się zamartwiać :)

ja dzisiaj też zapisałam się na połówkowe na wizytę do pani pediatry specjalistki od leczenia dzieci jeszcze w brzuchu, same dobre opinie na jej temat słyszałam, no ale prawie 400zł nie moje za wizytę :shocked2:

aaa słońce IzaV ja już prawie zapomniałam, że coś takiego istnieje :( cały czas szaro buro i ponuro u nas :(
 
Agata ja byłam na genetycznym na Zyblikiewicza i robiła nam zdjęcia w 4d, nie wiem jak z filmikiem, ale na połówkowe też do niej idę bo fajna kobitka i sprzęcior ma boski :) i też bierze 250 zł

eee zaczarowana w tym wieku to się dopiero szaleje :p moja koleżanka ma 42 lata w tym roku i w lutym urodziła pięknego synusia :)

Maghdalena uffff to cieszę się, że wyniki w porządeczku :)

Cwietka a bułeczki mmmm.... wyglądają smakowicie :-)

IzaV daj troche tego słońca... u nas też już mogłoby się pojawić, bo za niedługo deprecha mnie dopadnie
 
temat mi się wyświetlił po prawej założony przez panne migotke :( zajrzałam i się poryczałam :sad: dalej ledwo na oczy widzę :sad::sad::sad: i jeszscze Rudej ;(;(;(
 
Ostatnia edycja:
reklama
zenia- też widziałam, strasznie to niesprawiedliwe....:-(

Antek też dzieci uwielbia, im mniejsze tym lepsze:-D tyle że co innego gdzieś jechać i się pointeresować godzinę a co innego mieć takie w domu cały czas i jeszcze się godzić na to że mamę i tatę zabiera.... Mam nadzieję że jakoś to będzie:tak:
 
Do góry