reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniaczki na dużym ekranie ;D

reklama
Słowiczku, spróbuje Ci to wysłac mailem, może wtedy przerobisz na jakiś inny plik i uda Ci się obejrzeć. U mnie na telefonie tak się zapisało i potem na kompie też bo mamy ten program.
 
Chyba mi się uda też przesłać jakiś filmik, bo nagrywaliśmy małą aparatem i już mam wrzucone do komputera, ale ja ciągle jestem w domu pozbawiona internetu (minął już miesiąc-tyle mają podobno czas na odpowiedź i naprawę). Waszych też tu w pracy nie chcę oglądać, no bo wiecie, a jestem niesamowicie ciekawa. Super pomysł.
 
a ja musze jakiegoś kodeka ściągnąć bo niemogę słowiczkowego otworzyć, jak znajdę czas to wam wkleję co moje dziecię wyczynia z kotem ::)
 
reklama
Do góry