Myszko
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 18 Wrzesień 2020
- Postów
- 3 299
Książka się dobrze czyta, widzęA wiecie, że pierwszą inseminację na człowieku przeprowadzono już w 1790 r.?

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Książka się dobrze czyta, widzęA wiecie, że pierwszą inseminację na człowieku przeprowadzono już w 1790 r.?
Na szczęście ma obrazkiKsiążka się dobrze czyta, widzę![]()
Na bank!A jak uciął lewe jajko i jednak rodziła się córka to był dowód zdrady?![]()
Używamy tego żelu od dwóch lat i w moim przypadku to tylko strata kasy byłaczytałam to w opisie skladu zelu Conceive Plus, w sensie o skladnikach odżywczych specjalnie dla plemnikow
No właśnie. I ja może zakupiesprawdziłam i tam mają niby napisane coś takiego:
Wspiera naturalną płodność
Optymalne pH dla migracji i przeżycia plemników
Łagodzi suchości pochwy
Środowisko pochwy bardziej przyjazne plemnikom
Jony wapnia i magnezu dla zwiększenia żywotności plemników
Generalnie odpowiednie pH oraz Ca2+ są istotne w procesie kapacytacji, więc trochę się to klei... Nie wiem ile w tym prawdy, ile marketingu, ale czego to człowiek nie zrobi, żeby zwiększyć swoje
Dziekuje za zaproszeniea nie chcesz dołączyć do naszego wątku?![]()
jeżeli będziesz miała ochotę, to to zaproszenie bez daty ważności, jesteś mile widzianaNo właśnie. I ja może zakupie
Dziekuje za zaproszenietylko ja to tak nieregularnie zaglądam, raczej podglądam.
Nie wiem sama. Staraczką jestem.
Miliony badań, ivf też jedno za mną- wszystko zdegenerowalo~ potem histeroskopia.
Teraz jechałam na Lametta I zobaczymy.. dzis bylam na kontroli usg i niby jakis jeden pecherzyk rośnie.. ale czy co z tego będzie...Gin. mi powiedziała, że moim wieku /41/ to mam tylko 15%. No ale zawsze to 15% niż 0%.
Narazie nie poddaje sie![]()
A to dla gołych fiutków ją kupiłaśNa szczęście ma obrazki![]()
.W akcie desperacji może i chwycę się tego![]()
Niestety najbliżej zdjęcia gołego fiutka jest rysunek stosunków naczyniowych w prąciuA to dla gołych fiutków ją kupiłaś![]()
O daj znać czy jesteś zadowolona z kubeczka, czy to wygodne itd.Nie stosowałam tego, ale jakby proces kapacytacji i ich dojrzewania w drogach rodnych to by się jakoś łączyło, nie wiem ... w sumie, nie chce tu nic wymyślać.
W każdym razie ja będę testować za dni kilka kubeczek Ferti coś tam