reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Amwell ja tez chce taki poród!!

Akuku mam śmieszne pytanie. Ponieważ masz 3 chłopaków to z pewnością jestes obeznana z pielęgnacja chłopców w miejscach intymnych... Ja nie mam o tym pojęcia. U dziewczynek to mam obcykane ale u chłopców to totalnie nie wiem co i jak. Liczę na wskazówki.
 
Brzmi jak porod idealny, super :)

A ja wlasnie wrocilam ze sklepu z chipsami ostre chilli, wolaly mnie z polki..
 
Amor a no widzisz.. Ja nawet mówiłam zeby na jesieni przyleciała, bo i tak na początku chce sama z małym pobyć także jak juz sie nam plan dnia wyklaruje to niech przylatuje.. I tak samo nagle wymówki a tak to narzekanie.. Także widzisz nie dogodzi..

Pupui pij "na zdrowie" hehe [emoji6]

Amawell moznaby powiedzieć ze porod marzenie bo wszystko sprawnie przebiegło :) Super !! Gratuluje [emoji7]
 
Amawell chciałabym takiego porodu. A co tam będę taki miala! Haha
Szukałam dzisiaj wkladek wykrywajacych wody płodowe i nigdzie nie mają! Wrrr... Dzwoniłam do poloznej nie odbiera. Teraz poszłam się myć i jak później też będę miała wilgotno, to jedziemy do szpitala.sprawdzić, bo lapaly mnie skurcze.
 
też się zawsze bałam uciekania wód, bo jak odchodzą od razu to wiem, bo ja też miałam pyk i wielki strumień nie do pomylenia z niczym :) ale powolne odchodzenie to dla mnie czarna magia.
 
Amawell, ciesze sie ze tal latwo Ci poszlo. Dajesz nadzieje !!!

Ja kupilam blache. Zaraz ide robic biszkopt. A mam to przekroic odrazu??
 
reklama
Do góry