reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Niestety... Nie udało sie, pęcherzyk pusty, beta stanęła przy 16tysiacach.

Bardzo Wam dziekuje za wsparcie i życzę Wam żebyście byly zdrowe i aby wasze dzieciątka były zdrowe i takie kochane jak Wy. Powodzenia
 
Zanetaanna bardzo mi przykro :-( bardzo wierzylam ze bedzie dobrze :-( Trzymaj sie kochana, zycze Ci tego maluszka z calego serca. Wiem co przezywasz bo tez stracilam wczesniejsza ciaze. Oj smutno mi sie zrobilo :-( Duzo sily Ci zycze.
 
zaneta przykro mi :-(

kurcze a ja z moją ma problem nie wiem czy iść z nią do lekarza czy nie.. Normalnie się zachowuje temp. mierzyłam ma 37, kaszle i smarka zielonymi glutami..Jeszcze dwa dni temu nie smarkała tylko była zatkana a dziś to całkiem sporo.. i nie wiem czy samo jej przejdzie czy nie.. no zgłupiałam.. inhaluje ją cały czas 3 x dziennie i kupiłam jej syrop mukosolwan. Boje się że to coś poważnego a ja to zbagatelizuje..:-(
 
Zanetka tak mi przykro... wiem,że żadne pocieszenie teraz nie jest skuteczne, ale troszkę podpoczniesz, dojdziesz do siebie i bardzo mozliwe,że od razu zajdziesz w kolejną. życzę Ci tego :*
 
Żaneta bardzo mi przykro. Ja w sierpniu straciłam malucha i wiem jak to boli. Ale obiecaj, że jak będziesz w ciąży to nam tutaj o tym napiszesz.

Beata jak gluty zielone to ja bym poszła do lekarza dla swojego spokoju. Kiedyś lekarz mi mówił, że zielone oznaczają zapalenie jakieś.

Witaj Makowko :-)
 
Hej kobitki. Ja juz po wizycie I usg. Niestety bobo mi nie pokazali:( nunie tylko widziałam bo usg " od dolu" Za to lekarz fajny I konkretny dzisiaj.
Tylko usg szyjki zrobił. I tu niestety wiesci nie dobre. Przez 10 dni szyjka skrocila sie z 33 mm na 26 mm :O
I od ręki mnie umowili na jutro rano na zabieg szycia. Dxis juz mi badania porobili.
Przeszlam juz przez to w poprzedniej ciąży w 20 tyg.
Teraz jest dopiero 13 tydz I 5 dni ale nie będą już czekać.
Ech boje sie kobitki jak nie wiem ale wiem ze to najlepsze wyjście. Oby wszystko poszło dobrze.
Bo jak przedstawiają możliwe komplikacje to się jednak w żołądku przewraca.
Trzymajcie jutro kciuki.
Musi byc dobrze.
Ps. Takie mnie przeczucie od kilku dni prześladuje ze to jednak mężczyzna u mnie mieszka. Choc wszystkie objawy dziewczynkowe mam:)
Choć dzis to juz mi bez znaczenia. Byle bym mogła tulic w sierpniu.
Powodzenia reszcie wizytujacych ciężarówek! !

little, to dobrxe,ze cie zaszyja. [FONT=Helvetica neue, Helvetica, Verdana, sans-serif]lepiej tera[/FONT]z[FONT=Helvetica neue, Helvetica, Verdana, sans-serif].
nie denerwuj sie.
[/FONT][FONT=Helvetica neue, Helvetica, Verdana, sans-serif]ja te[/FONT]z mialam, wiec wiem co czujesz.
 
Niestety... Nie udało sie, pęcherzyk pusty, beta stanęła przy 16tysiacach.

Bardzo Wam dziekuje za wsparcie i życzę Wam żebyście byly zdrowe i aby wasze dzieciątka były zdrowe i takie kochane jak Wy. Powodzenia
zaneta ;( przykro mi, ale nei poddawaj sie!!! udalo ci sie teraz zajsc to zajdziesz niedluo znow!
bardzo mocno trzymam kciuki za was :***
 
reklama
Niestety... Nie udało sie, pęcherzyk pusty, beta stanęła przy 16tysiacach.

Bardzo Wam dziekuje za wsparcie i życzę Wam żebyście byly zdrowe i aby wasze dzieciątka były zdrowe i takie kochane jak Wy. Powodzenia

Zaneta przykro mi :( ale zawsze warto bylo miec nadzieje. Powodzenia w dalszych staraniach, trzymam kciuki :)
 
Do góry