reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja od kilku dni juz nie pracuje i powiem ze to jest po prostu luksus. Odpoczywam, spaceruje i nawet te nieszczęsne biodra mniej bola! Z tym ze mam prace w domu bo muszę zakonczyc cala dokumentacje, i wszystkie sprawy zwiazane z zakończeniem roku szkolnego.
Łącze się w bólu z dziewczynami z dużymi stanikowymi miseczkami :growl: Dziewczyny a czy będziecie kupowały staniki przez internet czy w sklepach stacjonarnych? Ja nigdy nie miałam typowego stanika do karmienia a mieszkam w małym miasteczku i watpie ze gdzieś tutaj kupie.
Kopniaki mnie nie bola. Wręcz przeciwnie, sprawiaja mi przyjemność. Ale mój synek nie kopie zbyt intensywnie, zresztą starszy tez był i jest spokojny ;)
Miłego dnia!
Czy Wy tez macie taką fazę na truskawki? :p
Ja mam mega fazę na truskawki. Oprócz świeżych robię też lody z bananem
 
Vercia o co Ty! Nie masz fazy na truskawki?! :p
Kamila, juz lepiej nie podpowiadaj o innych smakolykach bo ja muszę uważać na wagę :p:-) :)
 
Tak patrzę na ubranka i nie wiem jak synek ma być spory to mam tylko 3 pajace 56 potem już większe 62 i 3 w rozmiarze 50 które dostałam i zastanawiam się czy nie za mało rozmiaru 56 bo w 50 to może nawet nie wejść
 
Ja 56 mam 3 sztuki, reszta wszystko na 62, od siostry dostalam cala reklamowke ciuszkow takze puki co jestem zaopatrzona [emoji1]

 
Vercia o co Ty! Nie masz fazy na truskawki?! :p
Kamila, juz lepiej nie podpowiadaj o innych smakolykach bo ja muszę uważać na wagę :p:-) :)
Hej ja sobie wmawiam że śmietaną do lodów to białko a banany lepsze od cukru i to potas. Do 2 trymestru mega zdrowo się odżywiałam a teraz jem co chce Zwiększyło mi się zapotrzebowanie kaloryczne i któregoś pięknego dnia 2 małe kromki chleba z pieczonym mięskiem i warzywami i miętą bez cukru wpadły jak w studnie i poprosiłam męża na następny dzień o bułkę biała z dżemem i byłam taka szczęśliwa
 
Ja w pierwszym trymestrze jadlam tylko witaminy w tabletkach :p Miałam jadłowstręt i na sama myśl o jedzeniu wymiotowalam. Zresztą wymiotowalam nawet kiedy nie myslalam o jedzeniu. Schudlam ok 9 kg, juz nawet nie pamiętam gdyż 7 odzyskalam :p
Teraz ciągle chce mi się jeść. Po dwóch godz od posiłku skwierczy mi w brzuchu...
Kamila, dobre! Tak sobie będę tłumaczyć ze śmietanka to białko :p
 
Ja w pierwszym trymestrze jadlam tylko witaminy w tabletkach :p Miałam jadłowstręt i na sama myśl o jedzeniu wymiotowalam. Zresztą wymiotowalam nawet kiedy nie myslalam o jedzeniu. Schudlam ok 9 kg, juz nawet nie pamiętam gdyż 7 odzyskalam :p
Teraz ciągle chce mi się jeść. Po dwóch godz od posiłku skwierczy mi w brzuchu...
Kamila, dobre! Tak sobie będę tłumaczyć ze śmietanka to białko :p
Ja miałam tak samo dopiero od tygodnia waga na plusie i wymioty 0 mięsa a teraz lecą kotleciki też jem co 2 godziny Dopiero wieczorem jakoś mniejszy apetyt
 
reklama
oar8dqk3myn5qeh6.png
 
Do góry