reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Tak. Duze NT jeszcze o niczym nie przesadza. Na forum ginekolog. jedna miala 1.5 czyli w normie. Ciaza ksiazkowa a urodzila z ZD.
 
reklama
Klusek, na pewno nie przesądza. Ale 15 to już jednak coś nie tak.
Ja to cały czas myślę o tej torbieli, o której Adeline mówił jej lekarz... Ale nie chce juz niepokoić i czekam grzecznie do 22 lub później :-p
 
Nie ja akurat tu nie pilam w kierunku Adeline. Te 15 moze oznaczac wodniaka czyli ta torbiel limfatyczna. Ale miejmy nadzieje ze to wogole pomylka
 
Klusek, na pewno nie przesądza. Ale 15 to już jednak coś nie tak.
Ja to cały czas myślę o tej torbieli, o której Adeline mówił jej lekarz... Ale nie chce juz niepokoić i czekam grzecznie do 22 lub później :-p

Tylko dziwne Że lekarz zrobił pomiar jak dziecko było tyłem. Tego nie rozumiem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja z zupełnie innej beczki. Strasznie dla mnie krępujący temat... Czy Wam też jest tak sucho tam, na dole? Nawet pieszczoty męża nie pomagają... A nigdy, a przynajmniej przed poprzednią ciążą, nie miałam takich problemów. Aż boli przy współżyciu :( Nawet lekarz, jak mnie badał to mówił, że strasznie sucho. Musiał zmoczyc rekawiczke przy badaniu. Badanie też mnie bolało, nawet włożenie sondy, czy jak się toto nazywa, żeby zrobić usg od dołu. To chyba nie jest normalne?

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja z zupełnie innej beczki. Strasznie dla mnie krępujący temat... Czy Wam też jest tak sucho tam, na dole? Nawet pieszczoty męża nie pomagają... A nigdy, a przynajmniej przed poprzednią ciążą, nie miałam takich problemów. Aż boli przy współżyciu :( Nawet lekarz, jak mnie badał to mówił, że strasznie sucho. Musiał zmoczyc rekawiczke przy badaniu. Badanie też mnie bolało, nawet włożenie sondy, czy jak się toto nazywa, żeby zrobić usg od dołu. To chyba nie jest normalne?

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom

Hm ja mam susz... Ale jak sie podniecę to bardzo mokro. Sondę bez żelu Ci wkładał ? [emoji33] można do wspołżycia lubrykantow uZywac [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja z zupełnie innej beczki. Strasznie dla mnie krępujący temat... Czy Wam też jest tak sucho tam, na dole? Nawet pieszczoty męża nie pomagają... A nigdy, a przynajmniej przed poprzednią ciążą, nie miałam takich problemów. Aż boli przy współżyciu :( Nawet lekarz, jak mnie badał to mówił, że strasznie sucho. Musiał zmoczyc rekawiczke przy badaniu. Badanie też mnie bolało, nawet włożenie sondy, czy jak się toto nazywa, żeby zrobić usg od dołu. To chyba nie jest normalne?

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety też to mam choć jest już lepiej. To chyba od stazenia hormonów. Identyczna sytuacje u ginekologa miałam. Wziernik mi nie wchodził taka susz.
 
Hm ja mam susz... Ale jak sie podniecę to bardzo mokro. Sondę bez żelu Ci wkładał ? [emoji33] można do wspołżycia lubrykantow uZywac [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Z żelem pod prezerwatywą, więc nie mógł mnie "nawilżyć". Ja kiedyś też tak miałam, że ledwo mnie mąż dotknął, a już byłam gotowa. A teraz się popsułam.

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry