reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja w domu mam 13 latke i chłopaków 12 i 9. Gdyby 3 synek byl zdrowy to skończył by w maju 2 latka ( termin mialam na początek lipca.)
Brzuszki piękne, muszę swój zrobić. Rzeczywiście pewnie po cc nie od razu do sportów, ja miałam 4 porody naturalne, teraz też na taki się szykuję, jaką mamusie-wieloródki macie różnicę wieku w domku? u mnie sami chłopcy, 19l, 16l, 14l i 10l.... teraz czekamy na niunię[emoji73]
 
reklama
Brzuszki piękne, muszę swój zrobić. Rzeczywiście pewnie po cc nie od razu do sportów, ja miałam 4 porody naturalne, teraz też na taki się szykuję, jaką mamusie-wieloródki macie różnicę wieku w domku? u mnie sami chłopcy, 19l, 16l, 14l i 10l.... teraz czekamy na niunię👸
Ja mam synów w wieku 9 i 12 lat a teraz dziewczynka 😍
 
Piękne brzusie 🥰 ja mam masę rozstępów, nic nie daje smarowanie ich, ani nic nie dawało smarowanie brzucha zanim się pojawiły 🤷‍♀️. Słyszałam że najlepiej aloesem ale takim miąższem z kwiatu. Na sobie nie testowałam bo nie mam takiego pod ręką ani też nie kupiłam nigdzie 100%. Macie jakieś doświadczenie co do rozstępów właśnie? Koleżanki mówią że jak będą miały wyjść to wyjdą mimo stosowania najlepszych kremów. I są.
 

Załączniki

  • IMG_20200429_203132.jpg
    IMG_20200429_203132.jpg
    744,7 KB · Wyświetleń: 75
Brzuszki piękne, muszę swój zrobić. Rzeczywiście pewnie po cc nie od razu do sportów, ja miałam 4 porody naturalne, teraz też na taki się szykuję, jaką mamusie-wieloródki macie różnicę wieku w domku? u mnie sami chłopcy, 19l, 16l, 14l i 10l.... teraz czekamy na niunię👸
Ja mam synka niedawno miał 5 urodzinki.
 
Piękne brzusie 🥰 ja mam masę rozstępów, nic nie daje smarowanie ich, ani nic nie dawało smarowanie brzucha zanim się pojawiły 🤷‍♀️. Słyszałam że najlepiej aloesem ale takim miąższem z kwiatu. Na sobie nie testowałam bo nie mam takiego pod ręką ani też nie kupiłam nigdzie 100%. Macie jakieś doświadczenie co do rozstępów właśnie? Koleżanki mówią że jak będą miały wyjść to wyjdą mimo stosowania najlepszych kremów. I są.
Ja w pierwszej ciąży smarowalam oliwka. I w sumie nie miałam po porodzie rozstępów. A teraz niczym nie robię.. też myślę by coś kupić. Bo czasami aż mnie skóra szczypie bo jest tak naciągnięta
 
Witajcie mamusie 😊 mam pytanie 🤔 w ile butelek wypadałoby się zaopatrzyć ? Nastawiam się na karmienie piersią, ale wiadomo jak to w życiu różnie bywa 🤷🏻‍♀️
Też stawiam raczej na kp. Zamówiłam zestaw butelek 2x mała, 2x większa. Nie wiem, czy się przydadza, czy nie ale lepiej niech będą 😁 chciałabym też czasami ściągnąć pokarm, w razie gdyby maluch musiał zostać z tatą, żeby miał jak go nakarmić 😅
 
reklama
Do góry