reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Patrycja ale Wam fajnie 🤩

Lipka tak jak piszesz- dlatego chcę wracać po kilku godzinach jak tylko stan zdrowia pozwoli 😜
Rozmawiałam o tym w szpitalu jak się zapisywałam. Tu gdzie rodzę podchodzą do tego bardzo pozytywnie. Położna powiedziała że w czasach wirusa też by się na to zdecydowała. Co mnie jeszcze bardziej utwierdziło w moim planie 👍

Uffff...jak gorąco! Pufff....jak gorąco!
Już ledwo sapie, już ledwo zipie...
😁
Czuję się fatalnie! Pocę się jak szczur, we łbie się kręci, mam wrażenie że cała puchnę i ledwie się trzymam na nogach 🥵 Wybaczcie- musiałam to z siebie wyrzucić 🤷🏼‍♀️
 
reklama
O kurczaki 😲
Chyba mi się zaczynają wody sączyć 🤯 wstałam a tu mokra plama! I teraz czuję jakby się coś sączyło 😱 w sensie macam a tam mokro... ale nie ślisko.
Dzwoniłam do męża i będziemy jechać do szpitala to zbadać 🧐 czy to rzeczywiście to czy tylko...🤔 Nie wiem co ale fałszywy alarm...

No nic. Muszę jeszcze parę rzeczy ogarnąć 🤷🏼‍♀️ dobrze że walizkę spakowałam 😂
 
@Mdła jak masz jakaś grubą wkładkę, nie taką zwykłą cieniutka to załóż i sprawdź czy przemaka. Tak mi położna mówiła. Że jak będzie bardzo mokra to to będzie znaczyło, że to wody 😅
Ostatnio jak chlusnęło to wątpliwości nie miałam. A dzisiaj określenie "sączy się" jest najbardziej obrazowe. 🤷🏼‍♀️ Nie jechałbym do kliniki tylko poszła do lekarza...ale wiadomo-sobota 😂 podjadę i sprawdzą papierkiem lakmusowym. Nie będę zgadywać...
Najgorsze że nic się nie dzieje więc w razie czego znów będę piła ten cudowny koktajl 🤮
 
Ostatnio jak chlusnęło to wątpliwości nie miałam. A dzisiaj określenie "sączy się" jest najbardziej obrazowe. 🤷🏼‍♀️ Nie jechałbym do kliniki tylko poszła do lekarza...ale wiadomo-sobota 😂 podjadę i sprawdzą papierkiem lakmusowym. Nie będę zgadywać...
Najgorsze że nic się nie dzieje więc w razie czego znów będę piła ten cudowny koktajl 🤮
Jaki ?
 
Dziewczyny dzisiaj łącze się z Wami w bólu z fatalnym samopoczuciem 😭😣🤢 To już wstajesz i wiesz ze to będzie zły dzień 😂 tylko bym dzisiaj leżała i spała.
Mały chyba jakoś się dziwnie przekręcił i mi dokucza 😣 Ale co gdzie ma, nie mam pojęcia 😅 wy się jakoś orientujecie na te wystające gule? 😅
@Mdła o kurka! Daj koniecznie znać :) czy to wody i co wtedy 👀🤞🏻
 
Witam się po długiej nieobecności. Gratuluję rozpakowanym mamusiom🙂

U nas już prawie 38tydz brzuch mi w ostatnim tygodniu jakoś tak urósł że ciężko już że wszystkim. Jestem na etapie pakowanie i czuje jakoś w tym chaos. Powiedzcie próbowaliście się w jedną walizeczke czy w dwie mniejsze torby?
 
Ostatnia edycja:
Witam się po długiej nieobecności. Gratuluję rozpakowanym mamusiu🙂

U nas już prawie 38tydz brzuch mi w ostatnim tygodniu jakoś tak urósł że ciężko już że wszystkim. Jestem na etapie pakowanie i czuje jakoś w tym chaos. Powiedzcie próbowaliście się w jedną książeczkę czy w dwie mniejsze torby?

Witamy witamy 😊
Ja się zapakowalam do walizki podręcznej (moje rzeczy) i do takiej małej torby rzeczy dla małego :) całkiem osobno zapakowalam sobie przekąski, do takiej Niedużej szmacianej torby 😅
 
reklama
Hej, hej.
Wróciłam. Cisza i nic się nie dzieje 😁 Najważniejsze że nie wyszły wody na teście. Chociaż nie wiadomo skąd się wzięło. I położna szpitalna też zwątpiła 🤷🏼‍♀️
W każdym razie jestem w domu. W końcu mogę coś zjeść 😁 ✌️
Pozdrawiam Was dziewczyny! Oby jutro było lepiej z samopoczuciem...no i bez przygód może 😂
 
Do góry