oliwka_11
Moderatorka mama X 3 i 👼
Ja w czwartek[emoji4]
Pooglądać zawsze można. Kto wizytuje w najbliższym czasie?
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
Pooglądać zawsze można. Kto wizytuje w najbliższym czasie?
Między nami jest różnica 3 dni, wywnioskowałam to z usg.Nie dostałam skierowania na NFZ, idę robić prywatnie.Kochana a w którym jesteś tygodniu? Prenatalne robi się od 11 do 13+6, ja robię w 12+4. Nie powiem, stres to jest cholernydostałaś skierowanie na NFZ?
Ja tez 3.01. O której godzinie?Hej, dawno się nie odzywałam ale na bieżąco czytam co u was słychać [emoji6]
Dzisiaj kończę 7tc. Wizytę mam 3.01, nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że w końcu usłyszę serduszko [emoji3059]
Tak już mnie to bieganie denerwujeTez biegacie do toalety na siusiu co chwile? Ja od kilku dni. W nocy mnie budzi pęcherz.
Miło że z nami jesteś. Myślałam o Tobie wczoraj. Jak się trzymasz?
No proszę, miło że wpadasz do nas, nie mam komu opowiadać moich perwersyjnych snówjak się czujesz? Trzeba nam Twojego pozytywnego wjazdu
![]()
Podczytuj ile wlezie, zawsze będziesz jedną z nas!Jak się czujesz? Dzieje się coś?? Kiedy dokładnie masz wizytę teraz? Ja cały czas mam nadzieję, że jeszcze się okaże że wszystko u Ciebie jest ok!
Trzymam się jako tako, swoje już chyba wypłakałam i choć nastawiam się, że usłyszę to najgorsze na wizycie w czwartek 02/01/2020 to mimo wszystko wciąż mam jakiś cień nadziei, że może ten doktor się nie pomylił - ciąża faktycznie 2 tygodnie opóźniona i zobaczę to upragnione serducho...