reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Widzicie z tymi objawami to tak indywidualna sprawa ze ciezko okreslic dla ogolu. Ale kochane nie martwy się. Będzie dobrze!
Ja w piatek mam wizyte i juz sie doczekac nie mogę. Wczesniej się obawialam teraz jestem pewna ze jest ok 🙂 i wytrzymalam 3 tyg bez nękania mojej gin 😅
 
reklama
Cześć mamusie. U nas 9 tc na szczęście mdłości mnie omijają tylko spać mogę zawsze i wszędzie. :) co do pokoju maluszek z nami a starsze chłopaki (12l i 9l) maja wspólny pokój. Co do reakcji chłopaków.... Są niesamowicie szczerzy i otwarci, mówią co ślina przyniesie na język więc wyglądało to tak; starszy spojrzał na nas z (delikatnie mówiąc) dezaprobata i powiedział " fuuuuuj wy to jeszcze robicie" a młodszy powiedział że "fajnie... Jak będzie chłopiec to go najwyżej oddamy".... Więc w grę z tego co rozumiem wchodzi tylko siostra. Absolutnie żadnego brata. Tylko co to będzie jak jednak okaże się że chłopak? :D tego nie wiemy. Ale zaczęli się interesować jak ci uszkami, pokazują mi na ulicy fajne wózki, więc może jakoś to będzie. Nie ukrywam że ciąża jest dla nas totalnym zaskoczeniem. Ale widocznie tak miało być. Co do prenatalnych... Oczywiście że skorzystam. Pierwsze mam umówione na 30 stycznia i już nie mogę się doczekać. Mimo że nie mam 35 lat to u mojej lekarki są refundowane wszystkie 3 prenatalne.
 
A mnie ciekawi czy mówił jaka różnica wieku jest akceptowalna? U nas będzie 3,5 między córką a synkiem i 3 między nim a bobasem i myślałam by właśnie starszych razem ulokować[emoji848]

Nie mowil ta opinia jest dostosowana do mojej corki ... ma 6 lat i problemy z panowaniem nad emocjami , wybucha złością jak 2 latek i to ma jej pomoc przejsc do etapu starszego dziecka , także nie wiem mysle ze to indywidualna sprawa rodziców poza tym nie każdy ma możliwość zapewnić każdemu dziecku własny pokój [emoji6]
 
Hej dziewczyny! Jeśli chodzi o obiawy mogą ustępować na tym etapie i wracać. Lekarz mi powiedział, że nie ma w tym niczego złego. Co ciąża to inna. Nie ma reguły.
Dziewczyny co z tym zamkniętym wątkiem? Jestem w grupie od pierwszej strony i nikt nic? Bo jakoś ostatnio mniej osób się tutaj udziela.
 
Hej dziewczyny! Jeśli chodzi o obiawy mogą ustępować na tym etapie i wracać. Lekarz mi powiedział, że nie ma w tym niczego złego. Co ciąża to inna. Nie ma reguły.
Dziewczyny co z tym zamkniętym wątkiem? Jestem w grupie od pierwszej strony i nikt nic? Bo jakoś ostatnio mniej osób się tutaj udziela.

Zamknieta grupa działa, pisałaś może do @GabrielaNowak85? Ona dodaje systematycznie dziewczyny
 
Wczoraj byłam na badaniach prenatalnych. Wszystko jest dobrze, serduszko, kość nosowa, przepływy krwi moje i dziecka. Przeziarnistos karkowa też super...końcowe wyniki dostanę pocztą za 2-3 tyg. Ale chyba nie ma powodu do obaw😀 kamień spadł mi z serca
 
reklama
Wczoraj byłam na badaniach prenatalnych. Wszystko jest dobrze, serduszko, kość nosowa, przepływy krwi moje i dziecka. Przeziarnistos karkowa też super...końcowe wyniki dostanę pocztą za 2-3 tyg. Ale chyba nie ma powodu do obaw😀 kamień spadł mi z serca
Super, bardzo się cieszę:)
 
Do góry