reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja miałam kilka dni przerwy między ruchami. Są, ale delikatne. Nawet teraz leżąc coś tam czuję [emoji3059]. Jutro zaczynam 18tc i nie mogę się doczekać mocniejszych ruchów [emoji7]

Mi się tez wydaje, jak zjem ze coś, to tak punktowo jakby mnie od środka smyra, ale niewiem czy to to 🧐 nie pamietam za Chiny jakie to uczucie
 
No właśnie każdy lekarz, czy to na prenatalnych czy na wizycie zawsze wyliczał, że od wtorku zaczyna się kolejny tydzień. Ostatnia miesiączka 29.10 więc jakby się zgadza chyba [emoji848]

U mnie też 29.10 ostatnia ale mam na 5.08. bo wystarczy dodać 7 dni do dnia ostatniej miesiączki więc wychodzi na 5.
W poprzedniej ciąży miałam om 1.11 +7 dni to termin na 8 był 🙂
 
To ja nie wiem, jak oni liczą. Dobrze, że nie dodają całego tygodnia jak niektóre apki [emoji23]
U mnie też 29.10 ostatnia ale mam na 5.08. bo wystarczy dodać 7 dni do dnia ostatniej miesiączki więc wychodzi na 5.
W poprzedniej ciąży miałam om 1.11 +7 dni to termin na 8 był [emoji846]
 
Witam. Jestem nowa forum. Tydzien 15+ 3 dni. Termin 20 sierpnia. Mam pytanie czy nadal macie mdłości, wymioty? Jak sobie z nimi radzicie? Mam problem z picie tzn. herbata, soki, woda nic mi "nie wchodzi". Może macie jakies rady, z gory dziękuje.
 
To ja nie wiem, jak oni liczą. Dobrze, że nie dodają całego tygodnia jak niektóre apki [emoji23]

Dlatego ja nie patrzę na te kalkulatory tylko liczę zawsze z ostatniej miesiączki, dodaje 7 dni tak jak w poprzednich ciążąch i wszystko wychodzi jak u lekarza 🙂
Ale fakt jak te aplikacje liczą to nie mam pojęcia że takie rozbierzności
 
.
 

Załączniki

  • 1583160814840.jpeg
    1583160814840.jpeg
    43 KB · Wyświetleń: 72
  • 1583160872691.jpeg
    1583160872691.jpeg
    43,4 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry