reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

No to może i ja zacznę się wypowiadac :p nie pisalam nic od początku bo do końca nie wierzyłam ze to prawda ze jestem w ciąży :) a dzisiaj już 16 tydz więc wierzę że będzie dobrze :) też chodzę co 2 tyg ale i dobrze bo przy dłuższej odległości bym zglupiala. Każde klucie, dziwne uczucie w brzuchu a ja już przeżywam ze coś nie tak :( a i jeszcze co do płci jest to pierwsze dzieciątko więc co będzie to będzie byleby zdrowe :) ale Pani doktor juz zasugerowala że coś widać pomiędzy nóżkami :D
Ja też dłużej niż dwa tygodnie bym nie wytrzymała 😛 mało tego co wizytę lekarz robi mi USG i już mam tyle fotek dzidziusia🙂 chciałam dołączyć zdjęcie ale pisze że za duży format ☹️
 
reklama
Ja też dłużej niż dwa tygodnie bym nie wytrzymała 😛 mało tego co wizytę lekarz robi mi USG i już mam tyle fotek dzidziusia🙂 chciałam dołączyć zdjęcie ale pisze że za duży format ☹️
O dokładnie tak samo mam zawsze zdjecia więc już trochę zeszytu zapełnionego zdjeciami :) dzidzius będzie miała pamiątkę w przyszłości :p
 
Ja już się nie mogę doczekać kiedy poznam płeć w tej ciąży nie mam żadnego przeczucia nie wiem kto tam się ukrywa. W domu mam córkę i syna więc w sumie nie mam parcia ale chciała bym już się dowiedzieć....
Ja tak samo, w domu parka więc parcia na płeć nie ma ale i tak ciekawi kto tam siedzi 😁 ja przeczucie mam na syna ale wolałabym córeczkę 😁niedługo się okaże 🙂
 
Ja mam w domu rocznego synka i w sumie sama nie wiem, kogo bardziej bym teraz chciała ;) Ale bardzo już chciałabym wiedzieć, żeby móc zacząć mówić do malucha po imieniu. Następna wizyta za niecałe 4 tygodnie, to będzie 17 tydzień, więc myślę, że już będzie wszystko widać :)
 
Ja mam w domu rocznego synka i w sumie sama nie wiem, kogo bardziej bym teraz chciała ;) Ale bardzo już chciałabym wiedzieć, żeby móc zacząć mówić do malucha po imieniu. Następna wizyta za niecałe 4 tygodnie, to będzie 17 tydzień, więc myślę, że już będzie wszystko widać :)
Mam tak samo:) w domu syn tylko 4 letni i chcialabym juz wiedziec kto jest w brzuszku 😍 chociaz dla mnie i dla meza bedzie super czy synek czy coreczka....
 
Witam Was kobietki , ma któraś na 10.08 ? Jestem w 4msc i czuje się znakomicie ,Dużo ruchu ,.Ale brak apetytu. Jak apetyt to na kwaśne 😁 Niestety dzidzia nie chce pokazać co ma między nóżkami , może 09.03 pokaże 🤣😍
Hej, mi z usg wyszło 14 więc blisko 😋
Życzę aby na wizycie pokazało w końcu co ma między nogami😋
Teraz zaczyna się okres podobno lepszego samopoczucia i tego się trzeba trzymać 🙂
Więcej się u nas rozmawia na watku prywatnym 😉
 
reklama
Do góry