reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Tak nasze okolice podobają mi się jak nigdzie, a zawsze się mówi jak się wyjeżdża że gdzie jest piękniej. A mnie jednak podobają się Kaszuby,
Kaszuby mają swój klimat. Ja ogólnie uważam, że Pomorze to jedno z najpiękniejszych regionów Polski. Ale to oczywiście tylko moje zdanie ☺️
 
@MtV pisałam Wam o tym moim terminie ale na lipcowych mamach wszystkie będą tak do przodu pisane wiadomości: objawy, pomiary że ja po stracie...😔 dołączyłam do Was 🥰 przyjelyście mnie... blizej mi z tematami do Was , jestem spokojniejsza jak Was czytam. Samo to że miałam mieć USG 15.12. a faktycznie miałam dopiero dzisiaj spowodowało że nie pisałam nic od jakiegoś czasu... Już nie mogłam się doczekać. Mam na 30.07.termin.jeszcze lekarz mi mówi że późno się zgłaszam jak dzwoniłam tele porada 14.12. i pytalam czy po teście negatywnym mnie przyjmą... to do byla nie ...to dziś mi mówi że może mi przepadnie becikowe bo jestem za późno na wizycie...swoją drogą z moim myśleniem jest teraz tak ciężko że zapomniałam że istnieje becikowe... a jak Was czytam mam to samo jakieś zaniki pojedynczych słów, o odkładaniu rzeczy i szukaniu ich za kilka godzin nie wspomnę...
Becikowe i tak większości kobiet się nie należy przez dochody. A jeśli termin masz na 30.07 to spokojnie byłaś dzisiaj przed 10 tygodniem wiec lekarz pieprzy głupoty :)
 
Dziewczyny w okolicach 7-go tygodnia czy Was też tak bardzo bolą piersi? Wydaje mi się że w poprzednich ciążach taki ból był troche później....ogólnie wszystkie objawy ciążowe odczuwam bardzo wcześnie, mdłości i brak apetytu od 2 tygodni, jedzenie " wchodzi" mi dopiero wieczorem
Mnie właściwie od samego początku bolą piersi. Bes stanika ani rusz. Ale muszę sobie kupić jakiś miękki, bo ten z fiszbinami już mnie uwiera. Tylko ja mam duży problem - duży biust. Może są tu posiadaczki dużych biustów przed ciążą i jakie kupowałyście staniki (firmy itp.)?
 
Dziewczyny, z takim skierowaniem to badania prywatnie się robi w laboratorium?
 

Załączniki

  • f1f9fb52-7905-40e0-a22b-ca414a2e0a01.jpg
    f1f9fb52-7905-40e0-a22b-ca414a2e0a01.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 60
@EwelinaW pisalas ze chodzisz do 2 lekarzy, na nfz i prywatnie?
Ja mam wlasnie taki dylemat :D mam bardzo fajnego lekarza prywatnego, jest naprawde super dokladny i w ogóle, do tego bierze dobre pieniadze za wizyte, ale zawsze sa u niego opoznienia (nawet 2godzinne) a w poniedzialek trafilam na świetną panią doktor na NFZ, co jest rzadkością. Kobieta aniol, lepiej traktuje pacjentki na nfz niz np moj poprzedni lekarz prywatnie.. no i tak mysle czy jest sens chodzic do dwóch i co potem z porodem i badaniami [emoji23]

Tak mowilam, ze nie mam kompletnie zadnych objawow, ale tez mam problem z zimnem, wczoraj stopy musialam moczyc w goracej wodzie bo w zaden sposob sie nie mogłam rozgrzać [emoji23] nawet nie wiedziałam ze to moze byc objaw ciąży :)
 
reklama
Do góry