reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A jak miałaś wtedy? Ja ogólnie bazuje tylko na swoim doświadczeniu bo każda kobieta jest inna 🤷🏻‍♀️ Przekonałam się, że u kogoś zniknięcie wszystkich objawów to nic a u mnie już niestety nie. Tym razem zniknął ból piersi ale tez inaczej było bo teraz piersi bolały mnie od razu prawie ze po owulacji i trzymały do 6tc. A ostatnim razem kiedy poroniłam, ból piersi przyszedł na pewno po pozytywnych testach o ustał razem ze wszystkimi właściwie objawami w tygodniu kiedy serce przestało bić czyli w 8tc.
 
reklama
Poprzednio nie miałam mdłości a jedynie ból piersi który ustał. Tym razem piersi w ogóle nie bolą, ani trochę, jedynie zmęczenie i mdłości, wiec zupełnie inaczej. Zanik objawów mnie bardzo stresuje po prostu.
 
Poprzednio nie miałam mdłości a jedynie ból piersi który ustał. Tym razem piersi w ogóle nie bolą, ani trochę, jedynie zmęczenie i mdłości, wiec zupełnie inaczej. Zanik objawów mnie bardzo stresuje po prostu.
Wiem, mnie dokładnie tak samo. Co mogę pocieszyć byłam na usg po zaniku bólu piersi i było wszystko Ok. Dziś idę na kolejne i zobaczymy jak to będzie. Choć różnica jest taka ze wtedy minęły mi również zmęczenie i mdłości a teraz jednak pozostały
 
Wiem, mnie dokładnie tak samo. Co mogę pocieszyć byłam na usg po zaniku bólu piersi i było wszystko Ok. Dziś idę na kolejne i zobaczymy jak to będzie. Choć różnica jest taka ze wtedy minęły mi również zmęczenie i mdłości a teraz jednak pozostały
Ja chodze na usg co tydzień tak zwariowałam 🤦‍♀️
 
Tzn, ze maja nieaktualną wiedzę.
Być może, ja się na tym w ogóle nie znam ani nie zagłębiałam się w to. Dla mnie 3 tygodnie odstępu to było zdecydowanie za długo ale akurat trafiłam na okres świąteczny noworoczny wiec po prostu nie było możliwości wcześniej u tego lekarza.
 
Ale wiesz, że to nic nie zmieni? Wręcz są opinie, że tak częste usg może zaszkodzić. Ja nie wiem czy tak jest ale są lekarze, którzy w życiu nie zrobiliby Ci tak często usg nawet za pieniądze.
Z uslug lekarza, który ma takie podejście zrezygnowałabym na wstępie, bo świadczy to albo o jego lenistwie albo głupocie. Biorąc pod uwagę jak dużo jest poronień na wczesnym etapie, kontrola raz na tydzień, dwa powinna być obowiązkowa. W innym wypadku można chodzić z martwą ciąża tygodniami nie wiedząc o tym. Szkodliwość szybkiego USG jest chyba tylko wymysłem niedouczonych lekarzy
 
Dwa...nie każda z kobiet musi z tego korzystać ale nie powinno być jej to też odmawiane. Świat idzie do przodu we wszystkim, technika też a mam wrażenie że kobiety w ciąży nadal traktowane są jak głupie i na badaniach i przy porodach właśnie
 
reklama
Do góry