reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Dzień dobry w niedzielę. Jak się czujecie moje drogie? Ja bez zmian czyli dobrze. W czwartek będę miała 5+3, ciekawe czy coś będzie już widać?
 
Dzień dobry w niedzielę. Jak się czujecie moje drogie? Ja bez zmian czyli dobrze. W czwartek będę miała 5+3, ciekawe czy coś będzie już widać?
hej hej wszystkim, u mnie bez zmian, więc łapią mnie chwilowe mdłości, ale dalej obstawiam, że to od infekcji.
Teraz mi zaatakowało ewidentnie zatoki. Jutro mam teleporadę i chyba bez antybiotyku już się nie obejdzie.

Zebrałam się jednak w sobie i dzisiaj ja jadę z moimi dziewczynami na trening. Kiedyś żyłam dla tych ich treningów, a od kiedy jestem w ciąży to takie wyjazdy z nimi to dla mnie największa kara😐 mam nadzieję, że to się zmieni
 
Dzień dobry w niedzielę. Jak się czujecie moje drogie? Ja bez zmian czyli dobrze. W czwartek będę miała 5+3, ciekawe czy coś będzie już widać?
Cześć ja też bez zmian, czyli dobrze. 5+3 coś na pewno będzie widać ale czy już będzie serduszko to może ale nie musi.zycze Ci żeby jednak już było i o jeden stres mniej🥰
 
hej hej wszystkim, u mnie bez zmian, więc łapią mnie chwilowe mdłości, ale dalej obstawiam, że to od infekcji.
Teraz mi zaatakowało ewidentnie zatoki. Jutro mam teleporadę i chyba bez antybiotyku już się nie obejdzie.

Zebrałam się jednak w sobie i dzisiaj ja jadę z moimi dziewczynami na trening. Kiedyś żyłam dla tych ich treningów, a od kiedy jestem w ciąży to takie wyjazdy z nimi to dla mnie największa kara😐 mam nadzieję, że to się zmieni
co za trening? Opowiadaj ☺️
 
reklama
Dzień dobry w niedzielę. Jak się czujecie moje drogie? Ja bez zmian czyli dobrze. W czwartek będę miała 5+3, ciekawe czy coś będzie już widać?
Dzień dobry 🫶🏻 u mnie dziś 5+6 wg apki a czuć czuję się dobrze 👍🏻. Właśnie odkurzyłam chatę, bo wczoraj mi się nie chciało 😄. Ja przełożyłam swoje usg na przyszłą sobotę jednak 17.12 zamiast 19.12..czyli 6+5, bo musiałabym się tak to z roboty zwolnić - znowu 🥴 - i też mam nadzieję, że już coś będzie..i oby wszystko dobrze 🥹🤞🏻.
 
Do góry