reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

yyy CARINE czemu edytowałaś mój post i zostały z niego trzy kropki?

OJAKA współczuje tych puchnieć.. ale dobrze, że przespałaś noc :tak:

MARLENKUS u nas już upalnie :confused2: mogę Ci oddać ten upał ;-)

LILITH &&&&&&&& za wizytę :*

MARTYNA ja nie pomogę.. chyba mało dziewczyn od nas zaopatrzy się w monitor oddechu.. Dla mnie nie ma sensu no chyba, że byłby wcześniak ;-)


Napisałam jakiś czas temu do DOMI, że jak będzie chciała pogadać to żeby pisała.. dzisiaj napisała a ja kompletnie nie wiedziałam co odpisywać.. bo co można napisać matce, która straciła dziecko? :-(
Ogólnie jest im cholernie ciężko i łzy lecą w każdym momencie.. tym bardziej, że dużo osób ze szpitala składa kondolencje.. Ale trzymają się dla Lilly - ona im daje siły.. Pogrzeb Malutkiej będzie 20.06.. Dzisiaj w intymnym pokoju mają Domi i mężowi przynieść Mie i mają z nią spędzić trochę czasu.. Domi ucałuje Malutką od nas..
Jak Domi znajdzie siłę to odezwie się do nas.
 
reklama
natkusia przez przypadek, napisalam we wczesniejszym poscie..przepraszam bardzo nie wiem jak to sie stalo...a nie moglam juz wrocic wiec dlatego te 3 kropki..dobra uciekam do potem
 
Cześć dziewczyny :-)


W Krakowie też piękna, słoneczna pogoda, wczoraj były 32 stopnie :-) Ale ja jestem z tych, co wolą żeby było za ciepło niż za zimno :-)

Justyna919 - witam :-)

Domi - jakbyś czegoś potrzebowała, czy chociaż pogadać pisz tu lub na Fejsie, zawsze będę miała dla Ciebie czas.

Monia456 - ja sobie kupiłam taką kawę na cykorii i mam w planach robić sobie taką oszukiwaną frappę :-)

Kahaka - współczuję. Idź w sukience lub w jakiejś przewiewnej bluzce i spódnicy, nie muszą być czarne, wystarczą stonowane kolory. W spodniach to Ty byś se odparzyła wszystko co tylko można.

Caltha - klimatyzacja w naszych autobusach to jakaś kpina :) ja kiedyś poprosiłam o otwarcie okna bo wsio zamknięte to mnie pouczono, że nie można bo klimatyzacja włączona hehe, chyba oszczędzają... dla porównania, sporo jeździłam autobusami w Grecji i w niektórych taki fajny chłodek panował, że potrafiłam zmarznąć :-) Jednym słowem, wstydziliby się ci nasi.

Martyna - ja kupuję AC401, tak mi zresztą Domi doradziła, że lepszy i wogóle :) Wychodzę z założenia, że mi takie ustrojstwo nie zaszkodzi, a jak się nie przyda wogóle to świetnie :-) A ja będę spokojniejsza.

Madruszka - w końcu mu przejdzie, mojej Toście kiedyś spóźniliśmy się z zastrzykiem na amorki to myślałam, że szału dostanę :-)

Natkusia - Domi może potrzebować, zwykłej, banalnej rozmowy, niekoniecznie pocieszającej po stracie, bo wiadomo, że na taką tragedię nie ma słów, które mogłyby przynieść ukojenie, musi minać czas, dużo czasu. Teraz możemy z nią tylko pogadać o różnych rzeczach, żeby oderwać myśli od tego jednego najbolesniejszego tematu.

Ja się muszę powoli ogarniać bo raz muszę wyrobić zdjęcia do nowego dowodu, bo jednak bedzie mi niedługo potrzebny, a wolałabym nie zostać zaskoczona :-)

Dwa musimy kupić pralkę bo stara coś nieteges a mam w cholerę rzeczy do prania i to nie tylko dla Emilki. Problem polega na tym, że mam małą łazienkę i pralka też nie może być zbyt duża, wybór jest a my jak te osiołki co im w żłoby dano i z głodu zdechły, nie możemy się zdecydować. Zastanawiamy się nad Eco Bubble Samsunga, Aristonem, Boschem i LG... Dzisiaj musimy podjąc jakąś decyzję :-)
 
A tak na pocieszenie DOMI napisala o Lilly:

Lilly ok, je po 14ml mleka. Jeszcze 2ml i odlacza jej tpn o tluszcz. Wazy juz 1.1kg i ma 38cm. Oddycha zwyklym powietrzem na noskach 4L na godzine. Jeszcze 400g i przechodzi do lozeczka

ATANA hehe tak to jest jak jest duzy wybór.. jakbg byly w sklepie tyljo 2 pralki to problemu by nie bylo ;-)

CALTHA dobrze, że noc dobra :tak: nam chodzi ciagle wiatrak bo mozna zdechnac :sorry2:
 
Natkusia ciężko coś powiedzieć matce w takiej sytuacji. Sama nie wiem i chyba nie chcę wiedzieć co bym czuła w sytuacji Domi. Chyba zwykla rozmowa może najwięcej pomóc.

Atana jak po ślubie?Czekamy na zdjęcia:)
 
Witam sie :)

U mnie troche lepiej czyli moge chwile chodzic i troche stac i mam juz sile trzymać telefon w ręku! Rozpusta! Mdłości tez lepiej, ufffff. Lilith, Amelia - oby te dołki samopoczuciowe nam nie wróciły :)

Widzę, ze ostatnio jakis trend na zmianę avatarow :)

Co do spania to u mnie po troszku, tu godzinka, tam dwie. Ale przynajmniej w nocy mamy chłodno raczej, pod koldra trzeba spać. Jakis taki mikroklimat tu mamy czy co.

Martyna93 - ja miałam AngelCare1100, wtedy to był najwyższy model u nich. Nigdy nie zamontowalismy monitora oddechu, a nianie z kamerka ostatecznie zamienilismy na Samsunga. Takze nie mam praktyki w temacie :)
Ale spojrzałam na oba modele wymienione przez Ciebie - te pierwszy to sam monitor, w opisie na polskiej stronie AngelCare ma 2 płytki sensoryczne. Ten drugi to to samo plus niania bez obrazu. Takze różnica polega tylko na tym czego chcesz - monitora czy monitora z niania. Chyba, ze ja czegos nie widzę.
Pamietam, ze dla Domu ważna byla możliwość integracji monitorów i nian bo potrzebowała dla dwoch dziewczynek wiec to zupełnie inne kryteria.

Monia - Twoje posty sa niesamowite :)
Fakt, części prac zwiazanych z szykowaniem sie na dzieci mi szkoda bo bym chciała porobic sama i wiadomo bylo by najlepiej zrobione ;)
Ale ja juz nie mam wyjścia.
 
Witam
U nas już gorąco potwornie, upał będzie niemiłosierny. Rano zawiozłam syna do szkoły, zrobiłam zakupy i mam zamiar leżeć, bo coś nocka nie specjalna, wszystko boli a do tego jeszcze duszno.

MADRUSZKA - fajnie masz z tymi butami męża, ja normalnie mam 36 a mąż 43 - trochę za duża różnica, ale w syna klapkach całkiem nieźle.
ATANA, CALTHA jak ja nie lubię wybierać AGD do domu zdecydowanie za duży wybór, a i tak większość z nich po ok. 5 latach się zepsuje. Przez 2 lata szukałam lodówki miałam białą ze starego mieszkania. Nowa kuchnia to w końcu chciałam mieć i nową lodówkę. Uparłam się na srebrną, żeby nie było rączek w drzwiach, kanciata (opływowe kształty lubię tylko w samochodach) z komorą zerową i zaczęły się poszukiwania. W końcu znaleźliśmy, kupiliśmy, wstawiliśmy ma wszystko co chciałam, tylko franca strzela:szok:, trzeszczy piszczy, szumi jakbym miała pasiekę, w nocy trzeba zamykać drzwi od sypialni bo inaczej nie mogę spać, a miała być taka cudowna. Może się zepsuje po gwarancji :-)

I dlatego dla mnie masakra wybór sprzętu AGD, ale mogę coś doradzić, jakby ktoś miał nudno w domu i potrzebował trochę adrenaliny:wściekła/y:jestem w tym zdecydowanie bardzo dobra.
 
Witam się po miniurlopowo :)
Mazury, ahh mazury było cudnie :) Pogoda piękna, ludzi mało, można pospacerować, delektować się ciszą, zapachem :-)było cudnie
A teraz koniec laby - trzeba się brać za pranie, prasowanie, kompletowanie wyprawki. a gorąco jest przeokropnie :(
milego dzionka
 
reklama
To i ja sie melduje po dluzszym czasie, ale nie daje rady siedziec na kompie teraz jak cieplo to moje dziewczyny chca na dworze, a nie w domu i zreszta ja tez ;-)

U nas "jakos"... trzymamy sie nadal w dwupaku dzieki Bogu, ale wczoraj juz jakies skurcze sie przyplataly i do tego jeszcze mala walila mnie reka w szyjke, wiec myslalam, ze zejde :confused2: Dzis juz troche lepiej, wiec mam nadzieje, ze nic sie nie zacznie dziac :tak: Byleby do 38tyg ehhh
 
Do góry