reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Mexi my też po bioderkach właśnie wróciliśmy z zaleceniem rehabilitacji i szerokiego pieluchowania. Powiedział, że wszystko jest na granicy normy i aby o to zadbać czyli układanie na brzuszku i dociskanie lekko pupy do podłoża, szerokie pieluchowanie, ćwiczenia rowerek, motylek itp.

Dziś moje dziecko chciałoby zjeść wiadro mleka - nie wiem co się dzieje ale ona jest ciągle głodna...

Mam butelki Lovi bardzo je lubię ale trzeba uwązać bo dzieci się nimi potrafią zachłysnąć.
 
Sylwia mam tak samo z wizytami. Wczoraj np. tesciowie byli wieczorem, ja się skrecalam i patrzyłam na zegarek ze juz późno, że jeszcze małego trzeba wykąpać i ogarnąć, mężowi kanapki zrobić do pracy itd. I ciągle goście za mną chodzą, wyjdę do drugiego pokoju karmić to przylaza za mną i patrzą mi na cyce :-o masakra, zero intymności.
 
Ja tam traktuję teraz cyce jak stołówkę :p Karmie bez oporu przy wszystkich. Mamy zaliczone karmienie na płocie w czasie spaceru,na placu zabaw,na ławce w zoo. Nie spinam się do przesady ale ja to ja ;-)
Sylwia- robisz mężowi kanapki do pracy? Wow...
 
No i ch..., dupa i kamieni kupa.
Nie ma Infanrixu 5w1, jest to samo, ale francuskiego producenta Pentaxim 5w1.
Infanrixy maja tylko dla dzieci, które juz rozpoczęły nim cykl szczepień.

Szczepila któraś tym Pentaximem?

Kurcze, sprawdziłam po znajomych i wszyscy ten Infanrix, nasz syn tez był tym szczepiony.
To samo to samo, a jednak ten Infanrix polecają w pierwszym wyborze...

BEETKA - a jak Twoje sprawdzanie? Co mówili w Arce?
 
Umówiłam się na 26.09 na 5w1, powiedzieli że mają bez problemu. Teraz przeczytałam Twój post i zadzwoniłam się upewnić i pani z rejestracji powiedziała że mają Infanrix i za 3 tyg jak przyjdę to będzie tym szczepiony.
Jak będziesz chciała tam szczepić to w piątki dr Bober przyjmuje
:-)
 
reklama
Dziewczyny kregoslup mi wysiada od noszenia malej !!!!!!!bol masakryczny !!!!! Ani w jedna ani w druga strone zgiac sie nie moge -starosc nie radosc;-)
 
Do góry