reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sińce pod oczami!!!

Mam dopiero 15 lat a mam okropne sińce pod oczami.... Nawet fluid nie pomaga..... Śpię dosyć długo choć czasami zdarza mi się nie dosypiać, natomiast bardzo dużo czasu spędzam przy telewizorze jak i komputerze.... Czy może to wynikać z zmęczenia oczu....?? Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc.... :no: :-(
 
reklama
Mam dopiero 15 lat a mam okropne sińce pod oczami.... Nawet fluid nie pomaga..... Śpię dosyć długo choć czasami zdarza mi się nie dosypiać, natomiast bardzo dużo czasu spędzam przy telewizorze jak i komputerze.... Czy może to wynikać z zmęczenia oczu....?? Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc....
 
Mam dopiero 15 lat a mam okropne sińce pod oczami.... Nawet fluid nie pomaga..... Śpię dosyć długo choć czasami zdarza mi się nie dosypiać, natomiast bardzo dużo czasu spędzam przy telewizorze jak i komputerze.... Czy może to wynikać z zmęczenia oczu....?? Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc....
eh.... :/
 
Dziewczyny - nerki raz, powietrze dwa, a po trzecie, babcine sposoby- pod oczy wata z herbatą, albo na kilka sekund potrzymać lód, elegancko likwiduje wszelkie obrzęki...
 
Dziewczyny, i ja mam sińce pod oczami. Nerki i wątroba sprawdzona była przy okazji, więc zdrowotnie jest ze mną dobrze. Natomiast wysypianie się czy zdrowy tryb życia nie pomoże i nie zlikwiduje całkowicie sińców pod oczami, jeśli naszą naturą jest niskie ciśnienie.
Ja mam nader niskie, kawą się nie raczę, bo nie lubię, a i nie sądzę, aby kilka filiżanek dziennie mi pomogło.
Natomiast po przetestowaniu wielu kremów pod oczy, które miały mi sińce zmniejszyć trafiłam na krem, który, o dziwo, pomaga. Jest nieco wymagający dla portfela (130 zł ...), ale jak dotąd nie żałuję zakupu. Podobno poprawia krążenie pod oczami. Jak dla mnie może poprawiać co chce, byleby był skuteczny:)
Nazywa się Vanilyx Under Eye Cream. Nie wiem czy mogę podawać linki do opisu produktu, ale tutaj można o nim można więcej przeczytać:
Pozdrawiam!
 
ten sam problem - sine oczy - a po ciązy jest jeszcze gorzej.
plus komputer i nieprzespane noce :-)

ja uzywam na "wyjscia" - bo drogie cholerstwo - korektor we fluidzie la roche posay - klei słusznie - super sie trzyma nie zbija sie w grudki ( u mnie kazdy krem zbija sie w grudki, bo ma tłustyą cerę)

Niestety wlasnie mi sie konczy ( mialam taka malą tubke z próbka którą dostałam z jakims kremem) niestety koszt mnie nowego przerazil i kupilam taki 4 kolorowy z sephory - niestety pomyłka - nadaj sie na dzien, ale nie tuszuje dobrze i sie gromadzi w zmarszczkach.

Ktoś ma inne sprawdzone lub nie dobroci?
 
Mam 13 lat z natury mam since, kłopoty z nerkami, ale mama powiedziała, że jak będę jadła buraki to znikną. Bo buraki coś tam robią z krążeniem,ale ja nie lubię buraków. Przeczytałam w gazecie, że trzeba zetrzeć kartoflana tartce i położyć go pod oczy na 10 min.
:tak:
 
Witam
Mam problem z podkrążonymi oczami (wiem że to z niedospania, ale niestety żeby się wyspać to musiałabym uciec na bezludną wyspę) i cienie pod oczami. Właśnie kupiłam sobie krem pod oczy ale czy mi pomoże to nie wiem. Może wy macie jakieś wypróbowane sposoby na te problemy?
 
reklama
cześć anaconda :-D;-):-D
kupiłam sobie w aptece takie fajne płatki pod oczy nasączone ogórkiem, czy zmniejszają sińce to zależy jak duże masz te podkówki ale na pewno odprężają i zmniejszają opuchliznę, jutro poszukam to Ci dokładnie napiszę nazwę jak chcesz:tak:
 
Do góry