reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słaba kreska na teście- czy to ciąża?

Dołączył(a)
8 Sierpień 2019
Postów
7
Miasto
Poznań
Cześć dziewczyny! Jestem tutaj nowa i nie wiem czy w dobrym temacie dodaje moje pytanie, ale mam mega duży problem z odczytaniem testu. Czy któraś tak miała? Czy taki wynik może oznaczać ciążę? Z góry dziękuję za pomoc. Dodam, że jestem 13 dni po spodziewanej miesiączce.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Normalnie napisałabym że tak, test oznacza ciążę. Ale 13 dni po spodziewanej miesiączce? To już powinny być tłuste różowe krechy.

Czy to pierwszy test który zrobiłaś?

Bo opcje są dwie. Albo owulację miałaś dużo później, albo poziom hcg spada.
 
Normalnie napisałabym że tak, test oznacza ciążę. Ale 13 dni po spodziewanej miesiączce? To już powinny być tłuste różowe krechy.

Czy to pierwszy test który zrobiłaś?

Bo opcje są dwie. Albo owulację miałaś dużo później, albo poziom hcg spada.


Wczoraj zrobiłam pierwszy i była na nim ledwie widoczna kreska (lżejsza od tego dzisiejszego testu), ale coś mnie tknęło, żeby dziś zrobić jeszcze jeden i wyszło takie coś. I właśnie nie wiem jak to interpretować.
Natomiast dwa tygodnie przed spodziewaną miesiączką zauważyłam lekkie jasno-różowe/jasno-brązowe plamienie, myślałam, że miesiączka przyjdzie, ale do dziś nic. ‍♀️ Już sama nie wiem co myśleć.
 
Czy pierwszy test był tej samej firmy?

Wygląda na to, że miałaś opóźnioną owulację. Zdarzały Ci się wcześniej tak długie cykle? Wg testu właśnie teraz normalnie dostała byś okres.

Możesz zrobić betę w dowolnej porze dnia.

I mimo że jestem wielką przeciwniczką robienia kolejnych bet, na twoim miejscu po dwóch dniach zrobiłabym ponownie, żeby sprawdzić czy przyrasta czy spada.

Te 13 dni spóźniającej się miesiączki brzmią trochę dziwnie. No ale biologia to nie matematyka i mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko ok.

Dlaczego tak późno zrobiłaś testy?
 
Czy pierwszy test był tej samej firmy?

Wygląda na to, że miałaś opóźnioną owulację. Zdarzały Ci się wcześniej tak długie cykle? Wg testu właśnie teraz normalnie dostała byś okres.

Możesz zrobić betę w dowolnej porze dnia.

I mimo że jestem wielką przeciwniczką robienia kolejnych bet, na twoim miejscu po dwóch dniach zrobiłabym ponownie, żeby sprawdzić czy przyrasta czy spada.

Te 13 dni spóźniającej się miesiączki brzmią trochę dziwnie. No ale biologia to nie matematyka i mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko ok.

Dlaczego tak późno zrobiłaś testy?

Testy były różnych firm- wczorajszy "Pre-Test", dzisiejszy- "Apteo-Care".
Cykle kiedyś też takie miałam, ale wszystko na końcu wróciło do normy.
Też mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo mega się martwię, bo nie wiem co jest grane.
A test zrobiłam tak późno, bo czytałam, że po ok. dwóch tygodniach od spodziewanej miesiączki wychodzą najpewniejsze. A, że już się niecierpliwiłam to zrobiłam wczoraj i dziś powtórzyłam. Kompletnie nie wiem co myśleć.
 
Niektórym wychodzą takie jasne kreski z moczu i tyle :) moim zdaniem pozytywny i nie ma się czym martwić, ale dla pewności zrob test z krwi
 
bete możesz zrobić o każdej porze ,zrób to będzie najpewniejsze , bo fakt 13 dni to bardzo dużo i kreski powinny być w sekundzie mocne ,a Twoje po jakim czasie się pojawiły ?
 
reklama
Do góry