reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słaba kreska na tescie

MrsBookBook

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Sierpień 2021
Postów
33
Witajcie kochane, przychodzę do Was z moim testem. Dziś rano robiłam i nie wiem wydaje mi się pozytywny. Zaznaczę ze mam nie regularne cykle i to dosyć bardzo. Staramy się od czerwca. Tak się składa ze jutro mam wizytę u ginekologa🙈. Jak myślicie pozytywny czy negatywny?
 

Załączniki

  • 7DFAD8DA-661C-4EC9-93C3-98EA83E97C2D.jpeg
    7DFAD8DA-661C-4EC9-93C3-98EA83E97C2D.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 280
reklama
Witajcie kochane, przychodzę do Was z moim testem. Dziś rano robiłam i nie wiem wydaje mi się pozytywny. Zaznaczę ze mam nie regularne cykle i to dosyć bardzo. Staramy się od czerwca. Tak się składa ze jutro mam wizytę u ginekologa[emoji85]. Jak myślicie pozytywny czy negatywny?
Wg mnie coś nieśmiało przebija [emoji3526] jak masz możliwość to zrób jeszcze jeden najlepiej o czułości 10 a jutro na betę [emoji16] gratulacje
 
Ja też miałam bardzo blada ale dlatego,ze z niecierpliwości zrobiłam 3dni przed OM... powtórzyłam na drugi dzień i już była mocniejsza. Hm ale jak jest kreseczka:) to moje gratulacje! :) wczesna ciąża
 
Ja też miałam bardzo blada ale dlatego,ze z niecierpliwości zrobiłam 3dni przed OM... powtórzyłam na drugi dzień i już była mocniejsza. Hm ale jak jest kreseczka:) to moje gratulacje! :) wczesna ciąża
Narazie jeszcze dziękować nie będę. Jutro mam wizytę u ginekologa mam nadzieje ze potwierdzi 🙈☺️
 
Narazie jeszcze dziękować nie będę. Jutro mam wizytę u ginekologa mam nadzieje ze potwierdzi 🙈☺️
Pewnie potwierdzi ;) bo cos tam będzie widać, moje blade kreseczki były na etapie 5tyg. Spodziewałam się pięknego zarodka ;D ,a jedyne co widziałam to pusty pęcherzyk....
W każdym razie trzymam kciuki !
 
Jeśli ten testy jest pozytywny to ciąża jest jeszcze młodziutka więc i beta jest maleńka.
Lekarz to może potwierdzić ciążę przy becie powyżej 1000, no ale wtedy kreski raczej już nie pozostawiają wątpliwości
Jasne, ale najwyżej pobierze mi krew i zbada będę ☺️
 
reklama
Na pewno coś tam widać, natomiast lekarz raczej niczego jeszcze w usg nie zobaczy. Tak jak napisano wyżej, usg wyłapuje ciążę przy becie w okolicach 1000 , dlatego najpewniej skieruje ciebie na badania bety i zaprosi na wizytę za jakieś ... 2 tygodnie.
 
Do góry