reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słaba kreska

@Lilka455 wiem że ciężko coś teraz powiedzieć. Natomiast ta kreska była widoczna po 2 min teraz po takim czasie trochę się jakby rozlała bo wiadomo po takim czasie już się nie patrzy. Że kreski były to jest pewne bo pokazywałam narzeczonemu też je widział chyba że oboje mamy schize 🤣. Natomiast z dnia na dzień kolejne testy pokazywały coraz słabsze a dzisiaj już nic nie pokazał. Dlatego się zastanawiałam czy ktoś tak miał przy biochemicznej.
 
reklama
@Lucy97 I według mnie wszystkie te testy są negatywne. Zwłaszcza że zdjęcia zapewne zrobiłaś po czasie 5 minut... Skoro masz nieregularne cykle, to najpierw trzeba by było je wyregulować.
Dla spokoju zrób betę, bo szkoda u Ciebie pieniędzy na testy sikane. Będziesz miała odpowiedź czarno na białym i nie będziesz musiała się domyślać.
Ta kreska, którą widzisz nie jest wybarwiona tak jak się wybarwia w przypadku ciąży. Albo test był uszkodzony, albo za długo leżał. Nigdy nie zdarzyło mi się, że pojawiała się jakby ramka, a w środku nic. One mają tak, że jak jest słaba kreska, to ona cała jest jasnoróżowa.
 
Od razu po zrobieniu były takie jasno różowe robiłam zdjęcie wtedy żeby pokazać koleżance ale mój aparat tego nie wyłapywał. Trudno czekam na zrobienie z krwi i zobacze nie ma co się nakręcać.
 

Załączniki

  • 321abdec-d340-4d70-840e-a89b12d63ab0.jpg
    321abdec-d340-4d70-840e-a89b12d63ab0.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 319
Od razu po zrobieniu były takie jasno różowe robiłam zdjęcie wtedy żeby pokazać koleżance ale mój aparat tego nie wyłapywał. Trudno czekam na zrobienie z krwi i zobacze nie ma co się nakręcać.
Negatywny, nic tu nie widac, nawet cien cienia sie nie pojawil
 
@Szyszka99 pokazałam te testy 3 koleżankom i wszystkie powiedziały że ciąża. Więc że ta kreska jest to nie mam wątpliwości. Bardziej się zastanawiam nad ciąża biochemiczna i mam wyrzuty sumienia że nie wzięłam duphastonu który ginekolog miała mi przepisac.
 
Mniejsza z tym bo pytanie nie było czy jestem w ciąży czy jest druga kreska czy jej nie ma 😉 bo wiem jak wygląda test z firmy pink negatywny okienko jest białe bez kreski cienia no nic nie ma. Mam już synka i z nim w ciąży również miałam słabe kreski. Pytanie było raczej o ciążę biochemiczna czy któraś też tak miała że testy najpierw były pozytywne a kolejne zamiast wychodzić wyraźniej wychodziły słabiej aż teraz wyszły negatywne.
 
@Szyszka99 wypatrzyłam zdjęcie w programie żebyś zobaczyła na zdjęciu to co ja widzę na żywo. Kliknij przybliż. Pewnie myślisz że jestem wariatka ale ja serio tam ja widzę i w sumie nie tylko ja 🤣
 

Załączniki

  • 427d8b3b-c737-478e-ba9b-a10da6e2b049.jpg
    427d8b3b-c737-478e-ba9b-a10da6e2b049.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 295
  • 8c90db37-f7f4-4e3f-9ed5-1ae945c5888c.jpg
    8c90db37-f7f4-4e3f-9ed5-1ae945c5888c.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 275
reklama
Do góry