reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słaby przyrost masy dziecka

Ja podobnie jak Nessi urodziłam w 38+3 synka z wagą 2200g 49cm i też nie poznałam przyczyny.. synek zdrowy, tylko mały. Teraz ma 6,5 miesiąca i waży 7kg nie dużo i nie mało widać ze jest drobniejszy i tyle. Rozwija się dobrze, myślę że jakieś 2 -3 tyg i zacznie siadac:) u Ciebie odchylenia jeszcze w normie a pamiętaj że na końcu ciąży dzieci szybciej przybierają na wadze. Jeszcze wszystko przed Tobą:) trzymam kciuki żeby tak było, powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzisiaj pół nocy nie spałam . Zastanawiamy się z mężem, czy iść jutro na USG Doppler do kliniki, która ma certyfikat. Tam USG na pewno jest dokładniejsze i jeśli wyjdzie nie tak, to będzie wiadomo, co jest na rzeczy.
 
Dzisiaj pół nocy nie spałam . Zastanawiamy się z mężem, czy iść jutro na USG Doppler do kliniki, która ma certyfikat. Tam USG na pewno jest dokładniejsze i jeśli wyjdzie nie tak, to będzie wiadomo, co jest na rzeczy.
Ja bym zaufała swojemu ginekologowi.
Mój Szkrab też jest dość mały wg USG, jestem 35+6 i waży 2350g, ale ginekolog nic nie mówiła więc i ja się nie martwię. Nie dajmy się zwariować:)
 
Dzisiaj pół nocy nie spałam . Zastanawiamy się z mężem, czy iść jutro na USG Doppler do kliniki, która ma certyfikat. Tam USG na pewno jest dokładniejsze i jeśli wyjdzie nie tak, to będzie wiadomo, co jest na rzeczy.
jeśli miałoby Cię to uspokoić to idźcie,choć moim zdaniem nie ma co panikować, bo jesteś pod stałą i częstą kontrolą lekarzy
 
Zobacz jak u mnie wygladało to w 31 tc
BPD 77 mm
HC 278 mm
AC 254 mm
FL 60 mm
Szacowana waga 1 526g
Mały urodził się w 40 tc z wagą 3 560g także spokojnie [emoji4] musisz też pamiętać o możliwym błędzie pomiaru, usg to tylko maszyna [emoji4]
 
Do góry