reklama

Śląskie brzuszki:)-Majówki 2014

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2014' rozpoczęty przez stazi24, 31 Październik 2013.

1. stazi24

stazi24 Fanka BB :)

Hej zapraszam do tego wątku Panie chętne do spotkania ze śląska(i nie tylko) - z Majówek 2014;) Wpisujcie sie tak będzie łatwiej ustalac spotkanie:D niż na głownym;)

Ostatnia edycja: 3 Listopad 2013
  2. iwonaimaja

iwonaimaja Fanka BB :)

no to ja pierwsza :-) mieszkam w Tychach najbardziej by mi pasowalo jechać do Katowic :-)

3. reklama
  4. mamunia3

mamunia3 Fanka BB :)

Ja w sumie z Krakowa też bym mogła przyjechać:) nie wiem czy się nadam, ślazaczka ze mnie żadna.

5. brownagula

brownagula Fanka BB :)

o,do Katowic super :) tak jak napisała iwonaimaja :)

6. aesthete

aesthete Fanka BB :)

no ja myślę że Katowice najlepiej... bo z każdego miasta praktycznie łatwo dojechać :)
    mam nadzieję że saga​ też zechce uczestniczyć :D

7. sagaa31

sagaa31 Fanka BB :)

Jestem za ;-);D mam 60 km do Katowic:p Mamunia jak masz ochote tez oczywicie podjedz do nas;-)

8. brownagula

jak fajnie :)) już nas kilka jest :))
    Zawsze to fajnie się spotkać na żywo i pogadać :)
    możemy do silesii wyskoczyć żeby śpioszki kupić, albo usiąść gdzieś w ciepełku przy soczku :DD

Ostatnia edycja: 1 Listopad 2013
  9. stazi24

Katowice- super pomysl!!! jesli to nie problem to bym byla chetna by sie umowic na dworcu bo ja np srednio znam Katowice- znaczy koniec jezyka za przewodnika i tez znajde co trzeba;P ale podejrzewam,ze czesc bedzie jechac Pociagiem?- ja mam zamiar bo po kilku wizytach autem w Kato to wole chyba pociagiem - to do ugadania jeszcze;)

Ale mam od razu propozycje miejsca do pogaduch:D w Katowicach jest "Złoty Osiol" - taka Wege Knajpka podaja ciekawe dania i pyszne surowki:D mozna sobie tam zrobic rezerwacje wczesniej - bardzo sympatyczne miejsce i pyszne jedzonko:D

Tu Macie linka do knajpy:)
    http://wegebar.com/

- piechotka od dworca jakies 15 minut- chyba :D co ciekawe na kazdy dzien maja nowe menu;P he - bylam tam wiele razy i polecam:)

Co Wy na to??:))

Ostatnia edycja: 3 Listopad 2013
  10. reklama
  11. brownagula

o stazi super pomysł z tym wege barem!
    Pamiętam że kiedyś był w sosnowcu mieli boskie naleśniki z serem i szpinakiem :D
    i ceny mają przystępne :)
    Ja jeśli będę jechać to pewnie autobusem i wysiądę na Piotra Skargi :)
    Ale na dworzec PKP prosta droga, jak ktoś by się zdecydował na komunikację miejską :-)

12. stazi24

brownagula - Oj jedzonko maja tam pyszne:D jadlam rozne dania i czesc jest wysmienita- niektore tak sobie mi smakowaly ale no zapiekanka z serem plesniowym - wymiata :D przepyszna i do tego gora salatek:D i mozesz dobierac- chyba,ze cos zmienili:p ale niektore salatki sa tak dziwne :D ale i smakowite:D i z tegoc o kojarze to jest tak miejsce by przyjsc w kilka osob i sobie poklachac:D hee - zreszta mozemy zaczac tam a potem isc sobie gdzies dalej:) w zaleznosci jak to juz sobie ustalimy:D

Ps. Co sadzicie o termnie wstepnei 16 lub 23 listopad?? - to sa soboty - jak to U Was wygalda>?:)

I jak z dojazdem >? czym macie zamiar jechac??:)
    Ja obecnie z Racka to mam jakies 70 km wiec chyba pociagiem bylo by mi najwygodniej czy tez PKS;0

Poleć forum