reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śląskie brzuszki:)-Majówki 2014

reklama
aa :D no to tak :p no to mi pasuje, postaram się wstać z łóżka :D

stazi, a Ty masz dzisiaj ostatni dzień pierwszego trymestru! :O
 
Nasze orzeszki rosną jak na drożdzach :D a dziwi mnie że takie leciutkie...:)
w sumie też myślałam o godzinie spotkania, bo jakbyśmy się spotkały o 15 a o 16 już ciemno to bez sensu ...
Może faktycznie tak na 13, akurat zjemy obiadek w osiołku :))
Oby nam dopisała pogoda w miarę i samopoczucie :D
I ja też będę na dworcu czekać bo wstyd się zgubić w Katowicach a ja nie bardzo wiem gdzie jest Mariacka:baffled:
A jak się "poznamy" bo w sumie nie widać po nas zaawansowanych ciąż, a pisanie typu "będę w czarnym płaszczu" może być trochę zgubne :D
 
moze umowimy sie pod jakims konkretnym miejscem na dworcu tam sa rozne sklepiki, knajpeczki etc;P hehe a poza tym to mozemy sie umowic ,ze kazda bedzie cos trzymac w rece?:p jak na randce w ciemno hahaha:D tylko co by tu wymyslic?:D
 
Jestem za ;-);D mam 60 km do Katowic:p Mamunia jak masz ochote tez oczywicie podjedz do nas;-)

Ja nawet nie wiem ile mam kilometrów:szok:.

Nasze orzeszki rosną jak na drożdzach :D a dziwi mnie że takie leciutkie...:)
w sumie też myślałam o godzinie spotkania, bo jakbyśmy się spotkały o 15 a o 16 już ciemno to bez sensu ...
Może faktycznie tak na 13, akurat zjemy obiadek w osiołku :))
Oby nam dopisała pogoda w miarę i samopoczucie :D
I ja też będę na dworcu czekać bo wstyd się zgubić w Katowicach a ja nie bardzo wiem gdzie jest Mariacka:baffled:
A jak się "poznamy" bo w sumie nie widać po nas zaawansowanych ciąż, a pisanie typu "będę w czarnym płaszczu" może być trochę zgubne :D

spokojnie mnie na pewno poznacie, wyglądam jakby po spotkaniu od razu na porodówkę kierunek:tak:

Ja bym przyjechała bardzo chętnie, tylko, że mnie z kolei bardziej pasuje dzień powszedni, no i dojazd też dużo lepszy jest wtedy, ja przez te moje cholerne nogi tylko na stojąco mogę podróżować to niewielki mam wybór. No i tylko Dworzec wchodzi w grę, bo Katowice znam tylko z dworca.
 
Dla Mnie tez moze byc jakis dzien powszedni jednak obawiam sie ,ze jednak reszcie nie bedzie to pasowac.,

Jak to wyglada Dziewczyny???
 
u mnie dzień powszedni tez lepiej ze względu ze w weekendy przeważnie jest maz w domu a wiecie jak mało czasu z nim spędzam
 
reklama
Hmm ja i tak siedzę w domu całymi dniami ;]
Więc to dla mnie bez różnicy...
A że do Katowic mam chyba 10 autobusów co jeżdżą co 10 minut to wiecie :p
Tylko też nie wiadomo czy w tygodniu będzie wszystkim pasować bo jeszcze niektóre pracują, lekarze poumawiani itp...
 
Do góry