reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śląskie brzuszki:)-Majówki 2014

A wiec tak Dziewczyny !! Tym co pasuje w Tygodniu (bo lepszy dojazd etc)
1 stazi24
2 iwonaimaja
3 mamunia3
4 brownagula

A co z Wami Dziewczyny - Czy Wam moze tez pasuje jakos w tygodniu??:) :
5 aesthete
6 sagaa31
7 perelka86

Prosze o wypowiedz wowczas albo zostaniemy przy terminie 16go - czyli sobota Lub Jesli Pozostalej Trojce Pasuje cos w tygodniu wowczas ustalimy nowy termin w tygodniu..
 
reklama
mi pasuje prawie każdy dzień ;) oprócz tych kiedy M ma wolne :p
więc u mnie odpada 8, 11, 12, 13, 18, 19, 25 i 26 listopada :-)
w resztę dni mi pasuje :p
 
Ja mam troche kawalek bo 60 km musze dojchac pociagiem bo autem mam pietra hahah wolalabym raczej week bo dziecia nie mam z kim zostawic i tez jestesm za jakim konkretnym miejscem na stacji na kato sie nie znam ;P
 
saga, ale do Bytomia sama dojedziesz? bo wtedy to ja bym Cię zgarnęła. Ewentualnie to po Ciebie podjadę :p znaj me dobre serce i moją miłość do Ciebie :D
A Wiktorka możesz zabrać, bo iwonaimaja też chyba zabiera córkę :)
 
no ja musze core zabrać nie jestem przyzwyczajona żeby podrzucać ja gdzies bo mam spotkanie no chyba ze ona nie chce jechać to wtedy idzie do babci
 
Sagaa31- a Jesli zabierzesz Dziecia ze Soba to bedzie Ci pasowac cos w tygodniu bo na 7 chetnych tylko Ty bys wolala weekend - wiec jesli to z poowdu dzicka to bierz ze soba i ustalamy spotkanie!!!:D Ja porponuje 14go lub 15go czyli czwartek lub piatek -

Prosze o wypowiedzi na temat czy termin obojetny czy ktorys nie pasuje i podac ,ktory lepszy 14 czy 15 !! bo musze rezerwacje zrobic w knajpce :p bo tam sporo Ludkow lazi :D
 
reklama
http://wegebar.com/ - jest to wege knajpka - bardzo dobre dania z jarzynek ,serow,makaronow etc;) nie wiem co wiecej bys chciala wiedziec;) w kazdym razie jest to knajpa bez alkoholu - moze podaja piwo - ale nie jestem pewna - chyba raczej nie .., i dzieki temu nie ma zulstwa;)

Mi tez Czwartek bardzo pasuje;D =wiec czekamy na reszte Dziewczyn ;D

co z Wami Dziewczyny>:D Czy Pasuje Wam 14- czwartek??:D - A i proponuje cos kolo godziny 13 jak juz wspomnialysmy wczesniej z uwagi na ciemnosc i powroty: __)
3 mamunia3
4 brownagula
5 aesthete
6 sagaa31
7 perelka86
 
Ostatnia edycja:
Do góry