reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

Bodzinka nie martw sie skoro to tez przytycie po lekach to to moze nie bedziesz za bardzo rosnac a tylko sie napinac :) w sensie ze brzuszek sie napnie, strasznie Ci wspolczuje choroby, mam nadziej ze nie bedziesz musiala sie faszerowac lekami, zawsze jest to forum wiec mozesz sie wygadac a poza tym z tego co widze masz fajna rodzinke wiec jest dodatkowe oparcie

ps ja bym chciala miec blizniakii jaaa ale by bylo fajnie:) jeden porod i dwoje :)
 
reklama
A ja powiem szczerze, ze nie chciałabym miec blizniakow - wiem ile to roboty z jednym a zdwoma... uuu nie wyobrazam tego sobie ;p
 
A ja bym chciała bliżniaki teraz, bo mam wprawe:-D:-D:-D
Mam nadzieje, ze będe sie tylko napinać ale podobno w kolejnej ciąży brzuch jest większy a ja byłam ogromna z Lolinem...
 
sdc10563c.jpg
 
Wy to macie takie śliczne brzusie, a ja jeszcze nie mam co pokazywać, ale mam nadzieję, że jeszcze chwilkę i umieszczę tu swój brzusio
 
Vileyka masz śliczny brzusio, wspominałaś że to drugi bobas w drodze. Ile miesięcy/lat ma twoja pociecha?

Joamar- ja tez nie mam co tu jeszcze pokazywać , ale chciałam mieć pamiątkę- więc pstryk! zdjęcie zrobiłam i dodałam :) W pierwszej ciąży nie raz wracałam do podobnych zdjęć i intensywnie się głowiłam " ja byłam taaaaaka szczupła.. niemożliwe" hehehe
 
reklama
ja jeszcze żadnych brzuszkowych zdjęć nie robię poczekam aż się mój brzusio bardziej zaokrągli a raczej jak te krągłości zaczną bardziej ciąże przypominać :-):-)
 
Do góry