reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

o kurcze bombek - dowiedziałaś się dopiero w 16 tyg !!! szooook Mi jak się dzień spóźniał okres to od razu robiłam test ciążowy :p

A swoją drogą chudzinka z ciebie ( zazdroszczę) , a po brzuchu pierwszej ciąży w ogóle nie widać :D
Kochana jakby mi się spóźniał to też bym zrobiła :laugh2: ale okres był i cały w tym szkopuł ;).
Dziękuję za komplement, faktycznie w tydzień po porodzie wyglądałam jakbym w ciąży nie była i odpukać uniknęłam rozstępów. Nie wiem na ile to sprawa genetyki, a na ile pielęgnacji brzucha, ale tym razem zamierzam ten sam preparat stosować :-D.
 
reklama
No piękne dziewczynki macie te brzuszeczki :-)! ale jak pierwszy raz tu weszłam tyo nie mopgłam uwierzyc boi wszędzie pisze , że brzusio zaczyna rosnąć tak koło 16 tygodnia ! a Wy....5 tydzień 8 tydzień i takie piękne brzusiaczki macie zaookrąglone ! Nie mogę się doczekac, kiedy po mnie będzie coś widac...na razie cisza :-) buziaki
 
Dziewczyny, śliczne brzunie! Serio, to takie urocze, ciąża to chyba jedyny moment kiedy się cieszymy że brzuchy nam rosną :D
Kurcze a u mnie na razie nic brzuszka nie widać, ale jak tylko bedzie czym sie pochwalić to dołaczę foteczkę :p
 
Bombek ja w pierwszej ciazy tez sie dowiedzialam pozno w 9 tygodniu dopiero ale ja miałam okres - nie okres jeszcze do 3 miesiaca :)
 
aluśka :) - oj jest czuje już po spodniach, że mnie gniotą w pasie :D
Vileyka - krem na rozstępy dla kobiet w ciąży firmy Palmer's
myangel - ja tak samo :) ponieważ miałam bardzo nieregularne okresy w rezultacie nie dało się ustalić dokładnie ile ciąża ma jedynie po USG lekarze to oszacowali :)
 
no no Ha-NN-aH ładny brzusio.. A swoją drogą chyba przegapiłam cię i zapomniałam dopisać do listy grudnióweczek.. Sorry! Chyba że jakimś cudem zmieniłaś nick :D
 
reklama
Śliczne macie brzusie, ja już swoim też się mogę pochwali. Może jutro pokażę. Ja jużzadomowiona, to sie bede częściej udzielac może. Pozdrawiam
 
Do góry