reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

Śliczne macie te brzuszki , po moim to właściwie nic nie widać bo jeszcze nie zrzuciałm wszystkich kilogramów po pierwszej ciąży także u mnie to pewnie trochę potrwa . Chociaż z Mateuszem bardzo szybko pokazał mi się brzuszek w 12 tc każdy mógł się domyśleć patrząc na mnie co jest grane:))
 
reklama
nie wiem od czego to zalezy :) pewnie od anatomii, ja mam waziutkie bioderka i jak tyje to zawsze rekach i brzuszku, sila rzeczy ciaza zaczyna mnie juz wypychac w polaczeniu z wzdeciami ;)),
 
U mnie to ciężko stwierdzić czy to ciązowy czy oponkę wypchało hahaha:p
fakt faktem dopiąc w spodnie sie nie mam szans...
No ale te co maja się czym chwalić to o foty prosimy!!!!!!!:))))))

Asheara widzę że jesteś w ciązy z bliżniakami:))) gratuluję no i zapraszamy na nasz wątek grudniówek:) Termin masz na 26.XII, chyba dokładnie tak jak ja:)
 
rusalka a ja cie podziwiam za dzidzia jedno po drugim :) chyba bym nie miala odwagi tak zajmowac sie malym szkrabem i znow byc w ciazy :0 ) wiec szacun |:)
 
reklama
Do góry