reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodkie mamy :-)

Jezusiu Aisha ty mnie nawet nie strasz:szok: Wystarczy, że mojego tak nastraszyłam. O mało zawału nie dostał już teraz a co dopiero jak naprawdę się zacznie;-):dry: A z drugiej strony to faktycznie chciałabym już mieć to za sobą i tulić już moja córeczkę:-)
No i mam małe marzenie: kromka białego pszennego chlebka:-D

Aisha fajnie, że wszystko już ustalone. To będziesz mieć cc w dniu mojego terminu:-D:-D:-D:-D
 
reklama
edyta, natalia: nie zmierzyłam wcale... :zawstydzona/y: Po obiedzie poszłam po synka do szkoły. Tak się wlokłam, że po 1h dopiero doszłam do szkoły. Po 1,5h byliśmy w sklepie i kupiłam lody. I zjadłam... Trudno.:baffled:

Widzę, że ogólnie chętka na lody jest!!!! Pewnie też dlatego, że cukry tak po nich nie skaczą. ;-)

edyta:
ja też się dziś jakoś koślawo czuję. Teraz spadł deszcz i pięknie pachnie na dworze... Wiosną!
 
u mnie dziś tylko śniadanie nie w normie ale to chyba przez chleb a obiadek 105, a po kolacji 102 więc myślę, że całkiem nieźle :-) a lody też za mną chodzą :-p
 
Aisha -fajnie ,ze masz juz ustalona date ja tez bym chciala wiedziec kiedy zobacze malutka ,a co do gbs dodatniego to musza przed porodem podac mi antybiotyk zeby malutkiej nie zarazic tym syfem .
Cala noc nie spalam tak strasznie bolaly mnie nogi po wczorajszym maratonie ja juz sie nie nadaje ale zalatwilam wszystko .
Dzis pakuje torbe do szpitala .
 
hej ja po wizycie. odebrałam wyniki i po 2 godz 75 glukozy wyszło mi 107 :szok: gin powiedziała żeby trzymać dietkę ale loda mogę zjeść raz na jakiś czas :tak: także nie wiem co to było z tym pierwszym wynikiem.
co do diety to na pewno zostawię ciemny chleb. ale raz na jakiś czas pozwolę sobie na ziemniaki, loda jakiegoś słodycza :)
ulżyło mi powiem wam.
a mała ok, została dziewczynka ( bo już dużo osób mi mówiło że dobrze wyglądam i na pewno chłopak) teraz zaczęłam 30 tc i waży 1,3 kg. reszta ok.
 
witajcie , wczoraj tez byłam na wizycie no i poprosiłam o skierowanie na cięcie, ale dalej mam dylemat, czy je wykorzystać :( serio nie wiem co bedzie lepsze. Doradzcie cos:) mały ma 3200 owinięty pępowiną wokół szyjki, ja mam zaawansowane hemoroidy, dodatni gbs (teraz antybiotyki podaja dopiero przy porodzie) ,pierwsza ciąża zakończona cesarką,od paru tygodni mam skurcze, poza tym ok .
Aha no i straszliwie mnie swędza dłonie i stopy poleciałam dziś zrobić watrobowe badania :(
Aisha a Ty czemu cesarka , co Ci jest?
Skierka zazdroszcze wyniku, może u nas tez by tak było
 
reklama
hej laski:)
u mnie na dziś 89/111. Dziś zaganiam mojęgo M do malowania w końcu pokoju- chyba farba juz swoje odstała- hihi.
Jeszcze nie przyjechał z pracy- ale Ja juz ma wszystko przygotowane ( pusty pokój) - to będzie zdziwiony- heheh- no ale juz nie będzie wymówek:):cool:
zobaczymy jego reakcje- ech:wściekła/y::-):tak:

Wiolonczela- ja chyba bym sie zdecydowała na cc.
A co do badań glukozą mialam robione 2 drugi byl jeszcze gorszy niz pierwszy więc nie ma co sie czarowac- cukrzyca i finito.
 
Ostatnia edycja:
Do góry