reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

Cześć

Poczekaj jak zdam prawko.......:-D:-D:-D.... wtedy na bank do Ciebie zajadę.....:tak: Bo drogę znam- od Wejherowa do Ciebie mam jechać prosto, trasą na granicę....:-D:-D:-D Więc szykuj różowe winko.....:tak:

Mysz??????????????????? A ty gdzie???????:rofl2:

miłej niedzieli
 
reklama
Hej słomianki!!!!

Wpadłam tylko na chwilę i życzę WAM

Wesołych i radosnych Świąt!!!









Mysz dziękuję, wiesz za co....:tak::tak::tak: mam nadzieję, że wszystko wyjaśni się pozytywnie.....:tak:


 
Witam Was.Dawno się nie odzywałam,ale jakoś tak wychodziło...
Mój mąż zostaał w wojsku na zawodowego i narazie nie mieszkamy razem bo nie staćć nas narazie na wynajęcie mieszkanka... I tak sobie sama siedzę...
 
hej wam
Moj maz niby jutro wraca,,niby,,bo mialo tak byc,,a teraz przez to ze sie nie odzywamy to nawet niew iem kiedy,,,,bo cos adal siostrze swojej ze chyba we wtorek,,wiec nic nie wiem,,
buxka
 
Ewcia - tez mysle ze moze surprise Ci zrobi ;-) W kazdym badz razie tego Ci wlasnie zycze ;-)

A ja pojutrze wyjezdzam do moich rodzicow, M wraca za jakies 6 tygodni, ale wiem, ze ten czas zleci blyskawicznie - najpierw 2 tygodnie u rodzicow, a potem 4 tygodnie ciezkiej pracy zwiazanej z koncem semestru...:szok:
 
reklama
hej wam

MOj mezulo zjechal dzisiaj o 4 rano,wczorajz nim gadałam i sie dowiedzialam,ze ebdzie,,,hehe,,ale kombinowal zeby mnie oszuakc,,hih,,nie udalo mu sie:)

mysz milego wyjazdu,,baw sie dobbrze,rodzinnie...

beciu a ty kiedy??
 
Do góry