reklama

Słomiane wdowy

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez Kunda, 30 Maj 2006.

1. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Witam na nocnej zmianie;-):tak:.
    Ofert pracy znalazłam 2 a od 8-go lutego idę do pracy,blisko mnie - 5 minut piechotką ode mnie:tak:.

2. Beata2710

Beata2710 emerytka

Co bedziesz robić??????:-D

miłego dnia

--->>> ;-)

3. reklama
  4. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Witam śnieżnie i wietrznie.
    Jako,że moje chłopaki od 1 lutego obaj do przedszkola idą:tak: ja będę opiekować się prawie rocznym Szymonkiem:tak:.Znowu w swoim zawodzie popracuję:tak::-).

5. hana31

hana31 Moderator

czesc Wam:ninja2:

marta młodszy też do przedszko?... jak Ci sie udało?:sorry2:

6. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Cześć.
    Jest przedszkole w którym 2,5 latki przyjmują ale dziecko musi być samodzielne i bez pieluchy.
    W tym co Olek chodził(a ja wcześniej pracowałam) to nie było miejsca na maluchach a w tym nowym przedszkolu i na 5-latkach miejsce się znalazło:tak::cool:.

7. mysz1978

mysz1978 Fanka BB :)

to Twoj mlodszy jzu clakiem bez pieluchy????
    fajnei sie masz... my wciaz do spania uzywamy... :baffled:
    No ale do wrzesnia mam nadzieje ze pielucha zostanie wspomnieniem tylko (dla Jasia bo ja utone w kolejnych :-D) no i on do przedskzoal wlasnie wtedy idzie.
    Ale to fakt - w wielu przedskzolach przyjmuja 2,5 latki smaodzielne i zglaszajace potrzeby fizjologiczne :tak:

8. Beata2710

Beata2710 emerytka

hej

Mysz mój Oskar bez pieluchy latał jak skonczył 22 miesiące, a do spania zakładałam do 2,5 roku. Potem poszłam na zywioł!!!!
    2 razy w nocy wysadzałam na nocnik i nie nasikał ani razu, ale do 3 roku zycia- wkładałam pod przescieradło folie ;-)

9. mysz1978

mysz1978 Fanka BB :)

ech... Jasiek sporo pije wieczorem (po mleku zawsze chce jeszcze wody) wiec skad pielucha ma byc sucha. A zebym ja sie budizla na wysadzanie go to musialabym meic budzik :-D
    Tata wroci to bedzie odzwyczajal :-p:-p:-p

10. reklama
  11. Beata2710

Beata2710 emerytka

zapraszam na fotki

12. ANAAA

ANAAA Fanka BB :)

Miala bym dowas pytanie moze ktoras wie czy nalezy sie dziecku renta jezeli ojciec mial rente socialna nigdy nie pracowal. Prosze o rady

Poleć forum