reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

reklama
Wiecie co Dziewczyny ja też się czuje jak taka słomiana wdowa mój Mąż niby jest w Polsce ale co z tego skoro 7 dni w tygodniu pracuje od 7 do 22?
 
martusia ale przynajmniej masz go w nocy... i wcale nie chodzi mi o seks:-D ale rozumiem Cie i jak bedziesz miala kiedykolwiek ochote to wpadaj tu:-)
 
No tak w nocy jak się akurat obudzę heh :) Ale najczęściej jest tak, że zasnę razem z Córkę i najczęściej jedynym śladem tego, że mam Męża jest pranie zostawione w koszu na brudną bieliznę heh
 
Cześć, a więc tak 26 lat, skończone studia pedagogiczne, niestety bez pracy, woj. pomorskie, po ślubie 5 rok, jesteśmy kochającym się małżeństwem choć żyjącym bardzo skromnie, nie wiem, co jeszcze mogłabym napisać, ciężko tak mówić o sobie :)
 
reklama
dla mnie najgorsze jest chyba to, ze to ja 24 godziny na dobę muszę się małą zajmować sama, kocham to robić, ale tak bardzo potrzebuje dnia tylko dla siebie... no, ale cóż musimy być silne, inne mają gorzej, i tak się zawsze pocieszam...
 
Do góry