reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słowa, słówka, teksty, tekściki...

Tonowe dzisiejsze słówka Dominiki
I_za moja babcia Ilza
Da_na moja ciocia Danka
Li_la druga ciocia Lidia
pić picie
reszty z dzisiejszego dnia nie pamiętam ale dość sporo teraz zaczęła Dominika mówić
 
reklama
magdalena generalnie michal nie przejmuje sie naszymi burami i jest to cos co mnie doprowadza do szewskiej pasji ...
no i panowie nie bardzo widzieli co robi mala bo byli bokiem do niej a ja ledwo sie powstrzymywalam od smiechu ... :)
 
Czytam i widze, że większość dzieci już nieźle wygadana.
Kuba dużo gada ale przeważnie we własnym języku, mimo to świetnie się dogadujemy:-)
 
Rena - no witaj kobieto po tak długim czasie!!!
Myślałam ostatnio o Tobie. Napisz coś więcej, co tam u Was słychać.
A Kasia to chyba do zerówki teraz chodzi?

Jagoda jest ostatnio na etapie "nie ma". I do tego pokazuje rączką, że nie ma. A najważniejsze "nie ma" jest jak się kończy piosenka. I ta smutna mina. Ubaw mam z niej niezły :)
 
Miło mi że jeszcze o nas pamiętacie:happy: zważywszy na to, iż nie odzywałam się baaaardzo długo.
Joaśka zgadza się, Kasia wtym roku zaczeła zerówk, wszystko odbyło się bezstresowo bo chodzi do zerówki w przedszkolu, ta sama grupa dzieci ,te same panie , gorzej pewnie będzie w przyszłym roku ale to dopiero za rok i nie martwie się na zapas.
Co do Kubusia to jest bardzo wesołym i grzecznym chłopcem(na razie) prawie w ogóle nie płacze pod tym względem jest przeciwieństwem Kasi. Najbardziej jednak cieszy mnie fakt, że nietolerancja pokarmowa u Kuby wreszcie mineła i prawie wszystko może już jeść:tak:w przyszłym tygodniu będziemy przechodzić z preparatu mlekozastępczeko na mleczko, jestem dobrej myśli bo już od ponad miesiąca zajada się serkami i jogurtami i wszystko jest ok:-)

Rybciu objecuję wrzucić jakieś zdjęcia
 
A u nas cisza. Maja jakby sie cofnela :-(Teraz to nawet babcia i dziadek niechce mowic :-(
Niechce jesc niechce mowic ciekawe co bedzie w przyszlym tygodniu. ;-)
 
A moja Dominika więcej zaczęła mówić słów
jec
leż
pies
Mi_chał
dobre
odejdź
O_la
cio_cia
dziadek

woloszki moze maja ma taki kaprys aby nie mówić
Moja Dominika też dużo mówi yyyyyyy lub eeeeeeeee
ale dogadujemy się z wszystkim

 
reklama
Tak owszem my sie z nia dogadujemy ona tez bardzo duzo rzeczy rozumie. Tylko nagle przestala mowic te wyrazu ktore tak ladnie umiala mowic.
NIe wiem czy dobrze robilam ale jak uczylam ja slow albo tlumaczylam co to jest to jej sylabowalam. I teraz zauwazylam ze jak sama chce cos powiedziec to tak dziwnie uklada jezyk daje go do gornego podniebienia. nie wiem czy to normalne alb o jeszcze jest za malo zeby sie tym przejmowac. U Maksia w przedszkolu maja logopede to przy okazji sie podpytam
Najlepsze jest to ze "strzela fochy" prawie tak dobrze jak ja :-):-):-):-)
 
Do góry