reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślub cywilny z brzuszkiem :)

Sory e tak pesymistycznie ale jak ksiedzu zaplacisz to nie bedziesz miala zadnych problemow - to tak z doswiadczenia. Ja bralam slub z obcokrajowcem i dopoki nie dalismy w lape nie dalo sie niczego ruszyc, a zalezalo mi zeby koscielny brac w Polsce!! Tymbardziej ze moj slubny mial wszystkie wymagane dokumety, skramenty itp.
 
reklama
A ja dziś byłam w salonie sukni ślubnych i przymierzałam sobie, a co :D Stwierdziłam, że chcę jednak normalną suknię ślubną i welon, nie planuję więcej razy wychodzić za mąż, więc nie będę wydziwiać i ubiorę się jak na pannę młodą przystało :] Tylko czemu te suknie są tak cholernie drogie ;<
 
czesc bylam dzisiaj w urzedzie stanu cywilnego mam troche latania bo nie urodzilam sie w miescie w ktorym mieszkam i jest problem z aktem urodzenia co do kosztow slubu tylko cywilnego bo jak narazie tylko taki biore to nie jest taki drogi w porownaniu z koscielnym sadze ze 90zl to nie duzo nie wiem tylko w co mam sie ubrac bo ten slub bedzie skromny i suknia raczej nie bedzie tu pasowala pozatym jestem w 12 tygodniu ciazy wiec caly czas mi sie powieksza brzuszek jak myslicie w co najbardziej wypada sie ubrac
 
Sandra-poczekaj przesle ci fotke mojej kolezanki ktora w zaawansowanej ciazy brala slub cywilny. tak dobrala sukienke ze nic a nic brzusia nie bylo widac
 
czesc, ja tez biore na razie tylko cywilny... w przyszlym roku Koscielny- moze... bo juz na sama mysl o zalatwianiu robi mi si eniedobrze, chcociaz nie powiem bo chcialabym, cywilny jak sie uda to sierpien wrzesien... Kosicol zrobil si enagle bardzo toleranycjny na takie sytuacje... musial....
ja sukienek juz kupilam w czerwcu- taka wyjsciowa, ale juz mi sie nie podoba- specjalnie kupilam rozmiar wieksza... ale chyba cos innego kupie...
 
witam Mamuśki!!!
jestem znowu z wami tym razem czekam drugiego maleństwa termin 05-01-2008 ale wg ostatniego USG 29-12-2007 tak sie boję ze urodzę w grudniu!!!!
jestem na urlopie wychowawczym moze któraś z was wie czy na drugie przedłużą mi i jak to działa wiem ze macierzyńki tak a co z wychowawczym na drugiego bobaska????????

pozdrawiam
 
a propo slubu własnie w sobote miałam slub cywilny jak chcecie to wkleje pare fotek tylko narazie nie wiem gdzie musze obczaic albo najlepiej napiszcie mi gdzie mam to wkleic przy małym dziecku nie bardzo mam czas na spedzanie czasu przed kompem w przeciwienstwie do mojego męża :-D ja jestem przy tuszy i mam juz brzuszek ale sukienka i osobno gorset rozwiązuje sprawe .
 
reklama
Wrzuć sobie fotki na ImageShack&#174; - Hosting, a potem tylko za pomocą ikony do wstawiania obrazków, wklejasz w pojawiające się okienko link do zdjęcia, który Ci poda imageshack i tyle :))
Ja wrzucę swoje z cywilnego jak je dostanę od fotografa :p
 
Do góry