reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz jak płodny od dłuższego czasu

Dołączył(a)
28 Listopad 2021
Postów
11
Hej kobietki,
Może jednak ten post trafi do którejś z was z podobną sytuacją. Czy zdarzyło wam się tak aby przez około dwa tygodnie mieć śluz płodny? U mnie przez 4 dni był, potem zniknął i pojawił się wodnisty mleczny, a niedawno znów rozciągliwy przejrzysty... i tak na zmianę nawet w ciągu dnia - raz taki- raz taki... pierwszy raz tak mam i nie mam pojecia o co chodzi w tym cyklu. Na monitoring niestety nie zapisałam się jeszcze bo to nasze pierwsze podejścia
 
reklama
Hej kobietki,
Może jednak ten post trafi do którejś z was z podobną sytuacją. Czy zdarzyło wam się tak aby przez około dwa tygodnie mieć śluz płodny? U mnie przez 4 dni był, potem zniknął i pojawił się wodnisty mleczny, a niedawno znów rozciągliwy przejrzysty... i tak na zmianę nawet w ciągu dnia - raz taki- raz taki... pierwszy raz tak mam i nie mam pojecia o co chodzi w tym cyklu. Na monitoring niestety nie zapisałam się jeszcze bo to nasze pierwsze podejścia
Jak długo prowadzisz obserwacje śluzu skoro to wasze pierwsze podejście?
 
Śluz zaczęłam obserwować od maja
A ograniczasz obserwacje tylko do śluzu?

Ogólnie jakość śluzu zależy od wielu czynników np. od nawodnienia organizmu. Poza tym jak wyżej, śluz płodny nie daje gwarancji owulacji.

No i trochę krótko się obserwujesz. Żeby wypracować model najlepiej obserwować się min rok. Prowadzić karty obserwacji. Śluz obserwować razem z pomiarem temperatury (stosując odpowiednie zasady).
 
reklama
Do góry