reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz z krwią

Dołączył(a)
10 Styczeń 2019
Postów
9
Dzień dobry wszystkim mam takie pytanie od niedzieli śluz szyjkowy był u mnie gęsty i zabarwiony na różowo a od wczoraj jest ciągnący sam w sobie przejrzysty ale jest w nim krew. Spóźnia mi się okres 13 dni na początku miesiąca tzn. 01.01 uprawiałam seks z chłopakiem później zaorientowałam się że to były dni płodne. Mam nudności lekko bolą mnie piersi i od dwóch dni jajniki. Ok 14 dni temu robiłam test ciążowy ale był negatywny. Co prawda zasmuciło mnie to bo chciałabym mieć dzidziusia i nie wiem czy powtórzyć test żeby albo przekonać się że to jednak ciąża lub jeśli nie pójść do lekarza i sprawdzić co jest nie tak. Miała tak ktoras z mam ?
 
reklama
Dzień dobry wszystkim mam takie pytanie od niedzieli śluz szyjkowy był u mnie gęsty i zabarwiony na różowo a od wczoraj jest ciągnący sam w sobie przejrzysty ale jest w nim krew. Spóźnia mi się okres 13 dni na początku miesiąca tzn. 01.01 uprawiałam seks z chłopakiem później zaorientowałam się że to były dni płodne. Mam nudności lekko bolą mnie piersi i od dwóch dni jajniki. Ok 14 dni temu robiłam test ciążowy ale był negatywny. Co prawda zasmuciło mnie to bo chciałabym mieć dzidziusia i nie wiem czy powtórzyć test żeby albo przekonać się że to jednak ciąża lub jeśli nie pójść do lekarza i sprawdzić co jest nie tak. Miała tak ktoras z mam ?
Jak ciągnący to może właśnie czas okoloowulacyjny jest.
 
Nitki krwi czasem bywają przy owulacji. A rozciagliwy śluz to śluz plodny. Co prawda czasem pojawią się też przed okresem więc tak na prawdę ciężko stwierdzić bo danych za mało.
 
u mnie ostatnio podobna sytuacja, okres spóżniony 14 dni(a przynajmniej mi tak sie wydawało), a na usg widok, że zbliża się owulacja. i owszem w 28dc miałam jednodniowe plamienie-w ogóle nie powiązałam tego z okresem, a ginekolog stwierdził, że 100% musiał to być okres. tak więc moje 14 dni spóźnienia okazało się być połową następnego cyklu i własnie miałam jajeczkować.
 
Do góry