reklama

Smerfna kraina

Temat na forum 'Żłobki/Przedszkola' rozpoczęty przez smerfna-kraina, 7 Maj 2008.

1. smerfna-kraina

smerfna-kraina Początkująca w BB

Witamy

Od 6 maja mozna ogladac nowa placowke na ulicy pirenejskiej 3c m 77. Przyjmowane sa do niej dzieci od 5 miesiaca zycia do 3 lat. Wiecej informacji mozna uzyskac osobiscie w placowce lub pod numerem telefonu: 510-190-179.

Pozdrawiamy

2. buniaczek25

buniaczek25 Początkująca w BB

Witam

Bylam w piatek w tej placowce jest sliczna, panie sa bardzo mile.Bylam takze mile zaskoczona ogromna przestrzenia i mala liczba przewidywanych dzieci w grupach. Ja zdecydowalam sie na pozostawienie w smerfnaej krainie mojej corci, Gabi ma 1,3 miesiace. Zachecam mamy do obejrzenia tego klubu bo warto.

Pozdrawiam

3. reklama
  4. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

Szkoda tylko,że nie napisano w jakim mieście "ta kraina':crazy:

5. smerfna-kraina

smerfna-kraina Początkująca w BB

Smerfna Kraina znajduje sie na Bemowie w Warszawie. zapraszamy serdecznie.

6. agacz27

agacz27 sierpniowa mama'06 Początkująca(y)

mój maluch od jakiegoś czasu chodzi do smerfnej krainy - i powiem szczerze, że polecam
    miło sympatycznie
    ale co najważniejsze brak rotacji personelu co niestety mialo miejsce w innym klubie do którego mały chodził
    wiec moze swobodnie przyzwyczaic się do opiekunek a nie ze kazdego dnia opiekuje się nim inna studentka
    Panie z tego co obserwuję podchodza bardzo indywidualnie do potrzeb dzieciaków co ja uwazam za duzy plus
    a właścicielka jest cały czas na miejscu, a ze to bardzo ciepła osoba wiec i taki planuje tam klimat
    - po prostu polecam

Ostatnia edycja: 10 Kwiecień 2010
  7. paula79

paula79 Początkująca w BB

hehe no ładnie została pani zdemaskowana :), ale czego się nie żeby zdobyć klienta

Poleć forum