reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sny;]

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny to pogoda - jest dobijająca!
A tak ogólnie to przypomnijcie sobie mdłości z początku ciąży i od razu poczujecie się lepiej.

 
reklama
no i mne sny dopadly - rano je pamietam ale potem szybko mi ulatuja ... moze to i dobrze bo nie sa jakies rewelacyjne ;D
 
Mnie się nic nie śni :( co jest o tyle dziwne, że normalnie prawie codziennie śniły mi się jakieś głupoty. Aż mi dziwnie tak się budzić i nie mieć snu do opowiedzenia.

Ale za to mojemu mężowi śniła się córeczka z czarnymi włoskami (oboje jesteśmy blondynami, więc nie wiem skąd się wzięła) i musiał jej bronić przed jakąś starą i paskudna babą, która chciała nam zabrać dziecko. Grrr
Ale córeczka podobno śliczna była :)

Joaśka
 
Hejka!
Znowu śniło mi się, ze urodziłam dziewczynkę. I tak sie zastanawiam co to znaczy?Czy to jakaś kobieca, matczyna intuicja?A moze bedzie mała niuńka i mąż będzie miał powód do dumy, ze w dziórce dziórkę "zrobił":)Bo to sztuka, no nie?
A moze to dlatego,że ostatnio czytałam koleżance, która zawsze chciała mieć córkę ,a ma 2 chłopaków, o metodach planowania płci:) Przesiewanie plemników itp.:)
Dla mnie najważniejsze, zeby było zdrowe.
Byliśmy z męzem dzisiaj u babci męża (ja już nie mam żadnej babci) i pokazaliśmy zdjęcie prawnuczątka z usg (to zrobione w 14 tyg), bardzo się wzruszyła i prawie ucałowała maleństwo na zdjęciu. To będzie jej pierwsze prawnuczątko:)
Bużki!
 
Nie interpretuj i nie nastawiaj się na dziewczynkę. W pierwszej ciąży śnił mi się chłopczyk i do samego porodu byłam przekonana, że będę miała Mikołaja. Później ktoś mi powiedział, że interpretuje się na odwrót. Tym razem kilka razy śniła mi się dziewczynka, ale narazie nie nastawiam się.
Wszystko mi jedno, byle zdrowe.

 
Mi tez sni sie zawsze dziewczynka. Ja strasznie chcial chlopczyka, ale ostatnio doszlam do wniosku ze dziewczynka tez jest super i bede szczesliwa jak dzidzius sie urodzi zdrowiutki!
 
I nie się w końcu śnił maluch. Córeczka dokladnie. A pamietam tylko tyle, że śliczna była, a ja byłam MEGAszczęśliwa :laugh:

Joaśka
 
Ostatnio znów śniła mi się dziewczynka. Kto wie, może rzeczywiście będzie chłopaczek.
 
No widzicie, wszystkim nam sie śnią dziewczynki, a objawy mamy na chłopców. Hm...

Dzisiaj śniło mi się, ze pędzilam fiatem 126 p w obszarze zabudowanym 80 km/h. (Kiedyś miałam białego maluszka:)-sentyment.) No i oczywiście zatrzymała mnie policja a dokładnie pani policjantka, chciałam się z nią dogadywac, ale nie miałam ani grosza przy sobie. Negocjowałam o upomnienie czy pouczenie, ale zjawił się jakiś szycha i skończyło sie na kredytowym mandacie, nie pamiętam na jaką sumę.

Oj joj joj, moze przyjdzie jakieś zdjęcie z fotoradaru.Zobaczymy.
Ach te sny. Buziaki.
 
reklama
Oj, Lidia, nieciekawie to wygląda. U nas na szczęście nie ma fotoradarów, a nasza policja to nawet nie ma zwykłego radaru - kto o tym wie, ten szybko jeździ. Ja mam dość dobrze, w małej mieścinie wszyscy się znamy i na wakacjach, chociaż zasłużyłam (wymusiłam pierwszeństwo trzem samochodom, w tym dżipowi policyjnemu) to dostałam tylko pouczenie. Dobrze mieć kolegów policjantów. Z jednym to nawet w piaskownicy się już znaliśmy.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry