reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sny;]

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja miałam dzisiaj kilka snów, ale zapamiętałam dwa.
1. umarł mój mąż wraz z córeczką Wiwi i tak strasznie rozpaczałam w tym śnie, że się obudziłam cała zdenerwowana.
2. Sen erotyczny z moim mężem w roli głównej (nie będę opowiadała, ale było milutko).

 
reklama
Mnie tez cieszą sny erotyczne, które jakoś tak zdecydowanie cześciej sie pojawiają :)
I tez jest jakoś tak, że przeplatają się z koszmarami, ale to wina tego, że wciąż się czymś zamartwiamy...
Przestałam analizować wszelkie złe sny! To TYLKO sny!
 
Mi sie snil 1 koszmar jak na razie.
Ocknelam sie na porodowce, po tygodniu nieswiadomosci, i jestem juz dosc daleko z porodem. Mowie do pani ze chyba chce mi sie do toalety i poszlam. Tam urodzilam dzidziusia ktore upadlo brodka na flizy. Zanosze je do pani doktor - ona oglada brode dziecka i mowi "I co pani zrobila?" ja sie patrze na dziecko o ono sie zamienia w ZIELONEGO SMOKA!!! Teraz sie smieje z mezem ze przynajmniej rodowitego Krakowianina urodzilam...
 
Niezłe, widzę, że z niektórych snów można się nieźle pośmiać. Ja przynajmniej tak robię, nawet jak obudzę sie z koszmaru.
 
Dzis znou snil mi sie porod, byl bardzo szybki a dzidzia nie plakala i ciagle sie balam ze jest niema! Koszmarny sen. Do tego pielegniarka gdzies ja zabrala i nie bylo jej pol dnia. Jak przyszla i chcialam karmic piersia powiedziala, ze teraz jest juz za pozno, bo jak chce sie karmic piersia to dziecko trzeba od razu przystawic, a teraz to juz tylko moge butelka... CO ZA GLUPOTY
I jak tu sie nie zaczac bac...
 
Właśnie. Sny to odzwierciedlenie naszych strachów i wątpliwości. W ciąży z Wiwi miałam różne sny, zawsze śnił mi się chłopczyk. Teraz śni mi się dziewczynka, ale bardzo rzadko. Zazwyczaj nie zdąży mi się nic przyśnić bo często wstaję w nocy do wc.

 
Jak to się składa ze nam się snią różne erotyczne epizody a np. mój mąż w ciągu tygodnia śnił o tym, ze go opuściłam albo zdradzałam. Dziwne są te sny.Nasze dziecko nie śni mi się często. Na początku ciąży, jeszcze przed potwierdzeniem u lekarza, śniła mi się dzidźka córeczka (więc pewnie będzie babyboy), ze urodziła się i tak szybko rosła, że po 3 dniach zaczęła nas ustawiać po kątach, pyskować i pouczać. I tak ubolewałam, że nie zdążyłam się nacieszyć jej dzieciństwem. Rzeczywiście uśmiałam się tylko.Pewnie to dlatego, że moja 8 letnia chrześniaczka to taka pyskatka:)
Inny razem śniło mi się,że mieliśmy już dwójkę dzieci i starszy chłopak był bladziutki za mamusią a córcia śniada za tatusiem-to juz bardziej prawdopodobne:)
Buziaczki.
 
Witajcie!
Nie dość, ze źle dziś spałam, chyba dlatego,ze podświadomie wiedziałam, że muszę wstać wcześniej, to znowu  śniła mi się córcia, duża i pyskata i na coś była chora.Aj jaj jaj. Oby było odwrotnie.
Buziaczki.
 
reklama
Hejka!

A mi się ostatnio nic nie śni. Śpię jak zabita, do 9tej rano!! Czasem tylko w nocy wstanę do WC.
Czy to zdrowo dla dzidzi, że tak długo śpię? Może powinnam się zmusić do wcześniejszego wstawania?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry