reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sny;]

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja sobie myślę, że ta zwiększona ilość snów (u mnie też raczej mało przyjemnych - dziś psychopata z karabinem maszynowym) może mieć związek z tym, że w ciąży nieco dłużej śpimy i dajemy snom szansę.
Pozdrawiam,
Magdalena
 
reklama
Idzia ja tam nie wiem czy mi się więcej śni. po prostu intensywniej i mniej przyjemnie niż zwykle. ja też sobie nie zdawałam sprawy, że innym się to zdarza i w sumie nie wiązałam tego z ciążą. A tu się okazuje, że całkiem nas sporo z tymi koszmarami :) idę spać :mad:
 
a mnie od jakiegos czasu przestaly dziac si etakie rzeczy...snie o pierdolkach raczej np wczoraj o flamastrach :) ktore dzis kupil mimezus:)
 
Spokojnie, dziewczyny!
Nie są to sny prorocze, nie przywiązujcie do nich zbyt wielkiej wagi. Każdy z nas śni, tylko nie wszyscy pamiętamy później co, zazwyczaj pamięta się to co przeraża, co ma większy wpływ na nasza psychikę (tak jak małe dzieci nie będą pamiętać, że były z tobą w zoo ale zapamiętają śmierć ukochanego dziadka, babci). Ja również śnię różne rzeczy, ale nie koszmary, troszkę seksu (mam narazie zakaz to pewnie dlatego).
Acha i jeszcze jedno jak byłam w ciąży z Wiwi to śnił mi się cały czas chłopczyk więc byłam przekonana, że urodzę synka a na świecie pojawiła się mała Wiktoria. I co Wy na to???
 
Ale mi zawsze mówiono, że sny sprawdzają się na odwrót więc w Twoim przypadku Aska zgadzałoby się.
 
Chodziło mi o Twoje sny w poprzedniej ciąży. Ale tak naprawde to uważam, że nie powinno się zbytnio przykładać uwagi zarówno do snów jak i wszelkich innych przesądów związanych z ciążą.
 
no tak,,,,, a wczoraj mi sie snilo, ze Bog z aniolkami wybierał dla mnie brzuch i chcial mi przypisac strasznie duzy;]] i ponoc tak krzyczalam ze mnie trzeba bylo obudzic ;/ i jak tu sie wysypiac??eh
 
No i mnie się zdarzył horrorek. Naczytałam się o waszych snach i udzieliło mi się.
Śniło mi się, że byłam w cyrku z mężem, zachciało mi się siusiu, więc wróciliśmy do domciu a tam patrzę = krwawię, sporo i czerwona krew. Jak to w śnie bywa po chwili okazało się, że to nie krew tylko woda. ODESZŁY MI WODY! krzyczę i budzę się przerażona.
Straszne, juz nie będę jadła przed snem.
 
reklama
a mnie si edzis snilo ze jakas Laleczka dowalala sie do mojego meza...a ja tu z brzuchem bylam i tylko na nia krzyczalam...:(:(:( oj duzo by opowiadac ale to bylo straszne!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry