reklama

solarium/sauna/opalanie/ pływanie a karmienie

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez pumcia, 23 Marzec 2005.

1. pumcia

pumcia Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczęta, wiecie czy można wtrakcie karmienia chodzić do sauny? Po prostu marzę o saunie, ale obawiam się,czy czasem nie zważy mi się mleko :laugh:
    Napiszcie proszę co wiecie
    Pozdrawiam :: :D

A solarium?? ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 Lipiec 2010
  2. ulik

ulik Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej!

ja juz bylam w solarium :) zawsze kladlam sobie te wkladki laktacyjne na piersiach. narazie wszystko gra :) tzn z mlekiem, ani z dzieciątkiem nic zlego sie nie dzieje :) tylko ja sobie tyłek spiekłam ;) ale to bylo nawet zabawne - jak po urlopie nad morzem ;) przypomnialy mi sie wakacje... a co do rozstepow - i tak wygladaja paskudnie - a po solarium nie widze zeby bylo gorzej, moze nawet lepiej... wiec olewam :) o saunie nic nie wiem... ale wydaje mi sie ze na troche to nie ma przeciwwskazan... bo niby czemu? w afryce w upal tez karmia piersia i jest ok, nie? ale to tylko moje priv zdanie :) pozdrawiam!

3. reklama
  4. corben

corben Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    maminki,
    czy karmiac piersia wystawiacie swoje cialaka na slonce? mam wielka ochote poopalac sie troche, ale nie wiem, czy moge..???

5. mela

mela Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Karmienie piersią nie jest przeciwskazaniem do opalania się - oczywiście wszystko z umiarem (i nie zapomnij się posmarować kremem z filtrem  ;) :))

6. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tylko nie zapomnij o dużej ilości picia - trzeba uzupełniać to co się ewentualnie wypoci.

pozdr
    nikita

7. ania.antoś

ania.antoś Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja smaruję piersi kremem penaten, tym samym co smaruje córeczkę ;D.... wtedy jestem pewna że nie spalę sobie biustu.... bo moja Nikola by się zapłakała za cycusiem :laugh: ;D

8. aneta10

aneta10

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czy mozna opalac sie w solarium podczas karmienia piersia,czy opalanie ma na to jakis wplyw?

9. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  10. reklama
  11. Avacanda84

Avacanda84 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :-( Ile bym dała aby iśc na solarium....hmmm... co do karmienia to raczej dziewczyny chodzą czesto i wszystko jest ok.

12. monia 28

monia 28

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    CZY MOZNA OPALAC SIE SOLARIUM podczas karmienia piersia,czy opalanie ma na to jakis wplyw? MOJA CÓRCIA MA 1i 4 MIESIĄCE?????????????<I JA NADAL JĄ KARMIĘ>

Poleć forum