reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

solarium/sauna/opalanie/ pływanie a karmienie

pumcia

Początkująca w BB
Dziewczęta, wiecie czy można wtrakcie karmienia chodzić do sauny? Po prostu marzę o saunie, ale obawiam się,czy czasem nie zważy mi się mleko :laugh:
Napiszcie proszę co wiecie
Pozdrawiam :: :D

A solarium?? ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

ulik

Fanka BB :)
hej!

ja juz bylam w solarium :) zawsze kladlam sobie te wkladki laktacyjne na piersiach. narazie wszystko gra :) tzn z mlekiem, ani z dzieciątkiem nic zlego sie nie dzieje :) tylko ja sobie tyłek spiekłam ;) ale to bylo nawet zabawne - jak po urlopie nad morzem ;) przypomnialy mi sie wakacje... a co do rozstepow - i tak wygladaja paskudnie - a po solarium nie widze zeby bylo gorzej, moze nawet lepiej... wiec olewam :) o saunie nic nie wiem... ale wydaje mi sie ze na troche to nie ma przeciwwskazan... bo niby czemu? w afryce w upal tez karmia piersia i jest ok, nie? ale to tylko moje priv zdanie :) pozdrawiam!

corben

Zaciekawiona BB
maminki,
czy karmiac piersia wystawiacie swoje cialaka na slonce? mam wielka ochote poopalac sie troche, ale nie wiem, czy moge..???

mela

Fanka BB :)
Karmienie piersią nie jest przeciwskazaniem do opalania się - oczywiście wszystko z umiarem (i nie zapomnij się posmarować kremem z filtrem  ;) :))

nikita33

Fan(ka)
Tylko nie zapomnij o dużej ilości picia - trzeba uzupełniać to co się ewentualnie wypoci.

pozdr
nikita

ania.antoś

Zaangażowana w BB
ja smaruję piersi kremem penaten, tym samym co smaruje córeczkę ;D.... wtedy jestem pewna że nie spalę sobie biustu.... bo moja Nikola by się zapłakała za cycusiem :laugh: ;D

Avacanda84

Zaangażowana w BB
:-( Ile bym dała aby iśc na solarium....hmmm... co do karmienia to raczej dziewczyny chodzą czesto i wszystko jest ok.

reklama
CZY MOZNA OPALAC SIE SOLARIUM podczas karmienia piersia,czy opalanie ma na to jakis wplyw? MOJA CÓRCIA MA 1i 4 MIESIĄCE?????????????<I JA NADAL JĄ KARMIĘ>

Do góry