reklama

solarium/sauna/opalanie/ pływanie a karmienie

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez pumcia, 23 Marzec 2005.

1. pumcia

pumcia Zaciekawiona BB

Dziewczęta, wiecie czy można wtrakcie karmienia chodzić do sauny? Po prostu marzę o saunie, ale obawiam się,czy czasem nie zważy mi się mleko :laugh:
    Napiszcie proszę co wiecie
    Pozdrawiam :: :D

A solarium?? ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 Lipiec 2010
  2. ulik

ulik Fanka BB :)

hej!

ja juz bylam w solarium :) zawsze kladlam sobie te wkladki laktacyjne na piersiach. narazie wszystko gra :) tzn z mlekiem, ani z dzieciątkiem nic zlego sie nie dzieje :) tylko ja sobie tyłek spiekłam ;) ale to bylo nawet zabawne - jak po urlopie nad morzem ;) przypomnialy mi sie wakacje... a co do rozstepow - i tak wygladaja paskudnie - a po solarium nie widze zeby bylo gorzej, moze nawet lepiej... wiec olewam :) o saunie nic nie wiem... ale wydaje mi sie ze na troche to nie ma przeciwwskazan... bo niby czemu? w afryce w upal tez karmia piersia i jest ok, nie? ale to tylko moje priv zdanie :) pozdrawiam!

3. reklama
  4. corben

corben Zaciekawiona BB

maminki,
    czy karmiac piersia wystawiacie swoje cialaka na slonce? mam wielka ochote poopalac sie troche, ale nie wiem, czy moge..???

5. mela

mela Fanka BB :)

Karmienie piersią nie jest przeciwskazaniem do opalania się - oczywiście wszystko z umiarem (i nie zapomnij się posmarować kremem z filtrem  ;) :))

6. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Tylko nie zapomnij o dużej ilości picia - trzeba uzupełniać to co się ewentualnie wypoci.

pozdr
    nikita

7. ania.antoś

ania.antoś Fanka BB :)

ja smaruję piersi kremem penaten, tym samym co smaruje córeczkę ;D.... wtedy jestem pewna że nie spalę sobie biustu.... bo moja Nikola by się zapłakała za cycusiem :laugh: ;D

8. aneta10

aneta10 Początkująca w BB

czy mozna opalac sie w solarium podczas karmienia piersia,czy opalanie ma na to jakis wplyw?

9. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

10. reklama
  11. Avacanda84

Avacanda84 Fanka BB :)

:-( Ile bym dała aby iśc na solarium....hmmm... co do karmienia to raczej dziewczyny chodzą czesto i wszystko jest ok.

12. monia 28

monia 28 Początkująca w BB

CZY MOZNA OPALAC SIE SOLARIUM podczas karmienia piersia,czy opalanie ma na to jakis wplyw? MOJA CÓRCIA MA 1i 4 MIESIĄCE?????????????<I JA NADAL JĄ KARMIĘ>

Poleć forum