reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

reklama
Madie no to się mężuś postarał, ręcznie robiona kartka to naprawdę dowód , że się o drugiej osobie myśli w zupełnie wyjątkowy sposób, a z tego co rozumiem , to pewnie mąż w delegacji jest? Nie jestem w temacie , bo nie czytałam regularnie tego wątku, więc mam braki:)

Dziewczyny ten filmik z You Tube... nawet boje sie go ogladać, bo czytałam komenty , ponoc jest wstrząsający!! A ja jestem bardzo wrazliwa, aż za bardzo chyba...nie moge patrzec na cierpienie dzieci i nie rozumiem rodziców którzy potrafia skrzywdzic bezbronnego dzieciaczka:(
 
Hej Dziewczyny ja jestem z Będzina ale jeszcze nie mamusia mam nadzieję że się uda. Mam pytanko czy znacie i możecie polecić jakiegoś dobrego gina z naszych okolic który robi usg ? Muszę się wybrać na monitoring cyklu gdyż nie umiem określić dni płodnych i przez to starania od listopada nie przynoszą efektów :( Bardzo proszę o info.
Pozdrawiam Was i serdecznie gratuluję że macie już swoje "Fasolki" :)
 
Eva27, od listopada minely dopiero 4 miesiace, wiec to bardzo krotko. My staralismy sie od wrzesnia, a zaskoczylo dopiero w kwietniu- przy moich mega nieregularnych cyklach to byl prawdziwy cud. Ale udalo nam sie wstrzelic w odpowiedni dzien, bo poczelismy syna :-) Nawet w szpitalu sie lekarze dziwili jak nam sie udalo tak szybko zajsc w ciaze przy tak rozregulowanych cyklach.
Zamiast wydawac kase na monitoring, to zainwestuj w dobry termometr i zacznij sie obserwowac.

Reghina, zgadza sie- meza mam chwilowo tylko przez telefon i listy. A kartki i listy sa przecudowne- nie dosc, ze wierszyki, mnostwo cieplych slow, to jeszcze rysunki, wycinanki... Jednym slowem nie podejrzewalam meza o taki talent, wiec tym bardziej jest to dla mnie mile i wyjatkowe.
 
Eva27 też sądzę że nie masz się jeszcze czym martwić. 4 miesiące to krótki okres czasu. Choć dobrze wiem jakie ciężkie jest to oczekiwanie. Jak będziesz chciała do mogę podać Ci na priva namiary na mojego lekarza. On przyjmuje w Będzinie prywatnie, a w Sosnowcu na kasę chorych (ale tam nie ma dobrego aparatu usg - wiadomo jak to jest państwowo:no:).
A z jakiej dzielnicy Będzina jesteś?
 
Dzięki Dziewczyny z słowa otuchy:) Mam nadzieję że się uda jak nie to trzeba będzie sie przebadać. Treraz próbujemy :))
Maga83 jeśli możesz wyślij mi namiary na tego lekarza zawsze warto się zbadać,zrobić usg może się trochę uspokoję :)
 
witam sie

Eva moje zdanie jest takie (a w tym temacie jestem troszkę doświadczona:), że jeżeli masz jakieś obawy idz do lekarza:) mnie tez każdy mowil, ze to dopiero tyle a tyle a potem jak przyszlo co do czego to starałam sie 2 lata. Moje zdanie jest takie, że najlepiej isc za wczasu do lekarza niz potem się dołowac:) Jeżeli masz miec jakiekolwiek leczenie (mam nadzieje, ze nie bedziesz musiala) to lepej jest je zacząć wczesnie:) Trzymam kciuki:)
 
Eva27 wysłałam Ci namiary na priva:-). Jakbyś jeszcze chciała coś wiedzieć, to pisz. Pomogę w miarę możliwości.
 
Pajkaa wlaśnie dlatego chcę iść, wcale nie zakladam że coś jest nie tak tylko po prostu chcę wiedzieć dokladnie kiedy mam owulację i możemy sie bardziej starać:) Lepiej wiedzieć wcześniej nawet jakby coś bylo nie tak to zawsze można jakoś wybrnąć a nie potem się martwić że za poźno :) Maga83 wielkie dzięki za wiadomość:)
 
reklama
Nareszcie jestem :) choroba puściła na tyle, że jestem w stanie w miarę funkcjonować, choć jeszcze czasem brak mi sił... Niestety konieczny był antybiotyk...

Eva27 życzę, żeby wszystko było w jak najlepszym porządku i żeby Wam się udało :)

my starania zaczęliśmy w marcu, a w sierpniu się udało. Proponuję zmienić otoczenie. Zbliżają się wakacje, więc może jakiś wyjazd :)
Poza tym słyszałam, że maluszka najlepiej robi się w cudzym łóżku :-)

Potwierdzam, u nas się sprawdziło ;)
 
Do góry