reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówki i foteliki samochodowe

Heh, a ja jestem na etapie szukania jak najlżejszego, a przy tym niedrogiego i funkcjonalnego wózka typu parasolka. My teraz mamy Chicco SimplyCity i jestem bardzo zadowolona, no może poza pasami bezpieczeństwa, bo są kretyńsko rozwiązane i mam wrażenie, że lubią się wrzynać w plecy. Tyle, że dla mojej mamy jest za ciężki, nawet po złożeniu nie potrafi sobie poradzić i zejść z nim na dół jednocześnie prowadząc albo trzymając Tymka.
O taki:
CHICCO%20SIMPLICITY%2002%20MANHATTAN.jpg

Tylko zamiast beżu jest pomarańcz.

Szukam zatem leciutkiego wózka, składanego jak parasolka, żeby można było go wygodnie znieść, a z drugiej strony, żeby miał budkę i rozkładane oparcie, bo przecież 1,5 roczny maluch potrzebuje jeszcze wygody. Te co znalazłam albo były super i cholernie drogie (np. Maclaren) albo tanie i badziewiaste. Może któraś z was ma coś pomiędzy tymi skrajnościami, coś co warte jest kupienia?
 
reklama
Fajny, oglądałam go już w necie, ale 9 kg:szok::szok::szok: Niewiele więcej ważył mój ABC Design z gondolą:-)

Potrzebuje coś, co waży 5-7 kg. Miałam kiedyś spacerówkę ważącą ok. 6kg, składaną jak parasolka, firmy Hoco. Kupiłam ją w Niemczech ale teraz poziom Euro nie zachęca do zakupów za Nysą. W Polsce takich nie mogę znaleźć:-(
 
Atru o tym z drugiego linka nawet nie myśl. Widziałam ten wózek na żywo to są druty powleczone cieniutkim materiałem Tymek praktycznie opierałby się o druty.

My kupilismy wózek na miejscu kosztował 280zł Baby Design jest leciutki i mięciutki : )

To ten NOWOŚĆ WÓZEK PARASOLKA BABY DESIGN TRAVEL wys (570811417) - Aukcje internetowe Allegro

Co prawda waga jest podana 8,8 kg ale jak dla mnie jest leciutki nawet z Kubusiem a daje radę go wnieść po schodach np do autobusu lub znieść ze schodów .... no chyba, że taka silna jestem : )

A mamy ten czerwony
 
Kasia - dzięki za ostrzeżenie, teraz to na pewno nie będą sobie nim głowy zawracać:tak:

Ten Baby Design sprawia wrażenie dobrej rzeczy. Ciekawe, ile faktycznie waży. Chyba zrobię po wypłacie przelot po sklepach z wózkami. Widziałam takie modele na mieście. A co myślicie o Coneco?

Chodzi mi o najzwyklejszą parasolkę, bo mam solidną spacerówkę - Chicco, jak dla mnie bardzo dobry wózek (he, jakbym to ja w nim jeździła). Ale nie składa się jak parasolka i mojej mamie sprawia trudność zniesienie go po schodach. Tylko dlatego myślę o nowym zakupie. Chicco nie będę się pozbywać, bo ja nie mam problemu z jego zniesieniem. A widziałyście parasolki firmy Meggy (bodajże), które można było kiedyś dostać w marketach typu Biedronka albo Carrefour?
 
reklama
Atru my kupiliśmy wózek w sklepie "Nastolatka" są tam ciuszki dla dzieci i akcesoria jak wózki, foteli itp... widziałam jeszcze te wózki w M1 w dzieciecych sklepach.

Coneco to również dobra firma, ma podobne wózki do Baby Design. Jednak jeżeli zalezy Ci na duzym koszu na zakupy to niestety Baby Design odpada : / kosz jest mały pomieści jedynie torebke lub małą torbe z zakupami
 
Do góry