reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

Mam nadzieje, ze jak zglosze sie w maju na U4 do lekarza, to nie uslysze ze malej trzeba ograniczyc ilosc mleka, bo zrobilam z niej grubaske hehe
Jak bylam u pediatry jak Vicky miala 3 tygodnie i pare dni, to uslyszalam ze mala je zdecydowanie za duzo, wazyla cos ok 4500. Tylko jak takiemu malenstwu ograniczyc? Pije wode, herbatke koperkowa miezy karmieniami, ale jesli jest naprawde glodna, to te napoje i tak nic nie daja
 
reklama
Moja "chomisia" na dzień dzisiejszy może poszczycić się wagą 6 kg i wzrostem 60 cm. Apetyt ma za dwóch i nie daje się oszukać wodą, herbatką i smoczkiem. Żal mi maleństwa, bo nie dość że głodomor, to jeszcze musi się zadowolić Bebilonem Pepti :(
 
Elżbietka kawal slicznego chłopa Ci sie chowa :-D

Moja córcia dwa tygodnie temu była ważona i mierzona i wyszlo: 72-73 cm i 8200
 
Mati waży 10 kg i ma 86 cm. Teraz już tak nie przybiera na wadze ale na początku to przeżyłam szok- 1,5 kg co 2 tygodnie. Na szczęście teraz zaczyna już chodzic i już tak nie tyje.:-D
 
reklama
Do góry