reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

Martka- Michalinka to bardzo drobna dziewczynka chyba...jak na 17miesiecy .:tak:

Miśka mieści sie w 25 centylu, więc sie nie martwie, poza tym moja rodzina to szczuple osóbki, a mojego Darka to same chude patyczaki..więc tu geny biora górę..ale nie powiem ma faldki i żeber jej nie widac, brzuszek okrągły więc sie nie martwię, po prostu nie jest typowym tłuściutkim bobaskiem...a dziecko po ukończeniu roczku juz tak dużo nie przybiera jak na początku:-)
 
reklama
moja też nie należy do grubasków ja jestem też szczupła a mój starszy synek to wręcz chudzinka ale wszyscy są bardzo wysocy
 
Witam

Moj najstarszy syn ma 5 lat i 5 miesicy wazy 26kg i ma 122cm wzrostu:-)syn urodzil sie 3600g i 53 cm dlugi.
Srednia corka ma teraz 15 miesiecy wazy ok. 9kg i 77cm wzrostu:-)corka urodzila sie 2950g i 53 dluga.
A najmlodszy syn ma 11 tygodni i wazy ok 6kg jeszcze byl niemierznony ale ok 60-62cm wzrostu :-)najmlodszy urodzil sie 2580g i 51cm dlugi.

Pozdrawiam
 
Witam ja jestem mama od 2 mc i moj synek urodzil sie z waga 2970g i miara 49 cm przyszedl troche wczesniej na swiat bo 36 tyg ale teraz wazy 5050 g i miara 58 cm i pewnie rozwija sie wedlug swojego tempa pozdrawiam wszystkie mamy :happy:
 
reklama
Witam.Mój synek ur.10.04 06r skończył wczoraj 15 miesięcy.Waży 9.5kg i mierzy 80cm.Ma trochę nie dowagi ale wyrabia się.Pozdrawiamy.
 
Do góry