reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

Witam. Mój synek ma już rok i 9 miesięcy . Przy urodzeniu ważył 4630g i mierzył 62 cm. Jak miał 6 tygodni ważył już 7,5 kg i miał 66cm wzrostu. Teraz waży 18 kg i ma 95 cm wzrostu.
 
reklama
Witam. Mój synek ma już rok i 9 miesięcy . Przy urodzeniu ważył 4630g i mierzył 62 cm. Jak miał 6 tygodni ważył już 7,5 kg i miał 66cm wzrostu. Teraz waży 18 kg i ma 95 cm wzrostu.

No to kawał faceta, ale gruby jest czy nie wygląda na grubaska?
Mój mały też się urodził z wagą 4630 g i długi na 59 cm.
Teraz jest bardzo wysoki. Dokładnie nie wiem ile ma w tej chwili, bo rośnie z dnia na dzień. Ostatnio jak go mierzyłam miał 84 cm.
Możesz mi napisać ile twój Niunio ważył i mierzył na roczek?
 
Moj Nikodem jak mial 6 miesiecy wazyl 7900g i 73 cm.
Teraz ma 7 miesiecy i wazy 8100g ale nie wiem ile cm ale na poczatku grudnia mamy kolejne miesrzenie i wazenie.
 
witam dawno niepisałam ostatnio mierzyłam oliwie i troche sie zdziwiłam:confused: oliwia urosła o 3cm czyli ma wzrostu 83 a wagi niesprawdzałam ale widze ze zaczyna dogóry sie wzbijac jest bardzo pogodnym dzieckiem i lubi zabawy nietypowe:-Dza to jak mierzyłam syna konrada to od ostatniego mierzenia urusł tylko 2cm czyli ma 112cm i niedługo swoje 6urodziny:-pwięc bedziemy mieć bal .a to moje pociechy:-)
 

Załączniki

  • ŚWIĘTA I NOWY ROK 016.jpg
    ŚWIĘTA I NOWY ROK 016.jpg
    660,7 KB · Wyświetleń: 80
  • różne 039.jpg
    różne 039.jpg
    621,8 KB · Wyświetleń: 86
Witam...
Mój Kacperek waży 10 kg i mierzy 80 cm , jak chodzimy na szczepienia to doktor mowi ze jest o 5cm większy niz reszta dzieci w tym wieku a waży prawidłowo.


pozdrawiam
 
reklama
Witamy. Moja Kamilka była ważona ostatnio w wieku równiutko 3 miesiący i przy wzroście ok 60 cm ważyła 5740g. Waga urodzeniowa 3150g i 55 cm. Martwiłam się, że mała słabo przybiera, a i mało je (jest skazowcem na Bebilonie Amino), ale lekarka powiedziała, że najlepiej jak dziecko przybiera ok. 600 g miesięcznie. Szczupłe=zdrowe, za kilka miesięcy mniejsze obciążenie stawów i jest wiele plusów zdrowotnych stopniowego, niegwałtownego przyrostu masy ciała. Także mamy szczypiorków nie zamartwiajcie się:-D Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.:tak: 31 stycznia będzie zaktualizowany pomiar mojej małej żabki-kolejne szczepienie:-)
 
Do góry