reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

spadek wagi

Dołączył(a)
16 Maj 2005
Postów
1
:( Witam!Potrzebuje pomocy!Nasza dzidzia ma 15miesiecy i wazy tylko 8,5kilo.Je normalnie i duzo biega a my niewiemy czy coś jest nie tak.Prosze o pomoc.
 
reklama
Na pytanie czy coś jest nie tak odpowie najpewnej lekarz. Jeśli macie jakieś wątpliwości, to najlepiej jednak chyba spytać fachowca. Nie mam przed sobą siatek centylowych, więc nie wiem, czy Twoja dzidzia się mieści i w jakim centylu, ale jeśli piszesz, że biega i jest zdrowa, no i jeśli na oko nic jej nie dolega, jest wesoła, chętnie je i tak dalej, to może nie trzeba tak panikować? Może poprostu taka jej uroda? Ale zawsze lepiej się upewnić. No i właściwie nie piszesz, czy dziecko ważyło więcej, a potem spadło z wagi, czy poprostu waży Twoim zdaniem za mało? Spadek wagi może być spowodowany jakąś alergią pokarmową, nietolerancją glutenu lub laktozy, ale przy tym przeważnie występują jeszcze jakieś inne objawy. W każdym razie warto zapytać lekarza.

pozdrawiam
nikita
 
dziewczynki z regołu waza mniej chyba ze maja duuuzy rodziców to juz powie lekarz ale jezeli zaczeła biegać i i to fest jak piszesz to normalne ze mało przybiera moj Kacepr jak zobaczył ze nietylko mozna chodzić ale i biegać to od razu na wadze zaobserwowałam ze mniej zaczoł przybierać po prostu duuuzo ruchu to mniej kilo n a sobie
 
Do góry