reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spanie w nocy

reklama
Witaj.Ja dawałam mleko nan od miesiąca i się najadał lepiej niż piersią.Mój synek strasznie ulewał i nie najadał się moim mlekiem także musiałam przejść na takie mleko.Możesz spróbować dodać troszkę kleiku będzie bardziej syte.Pozdrawiam.
 
Moze sprobuj jak karmisz butelka do mleka dodac kaszki ryzowej lub dac kaszke mleczno-ryzowa.
Ja dawalam malej mleko z kaszka ryzowa tak kolo polnocy jak szlam spac lub troche wczesniej i ladnie spala do np.5-6 i pozniej dawalam jej na spiaco jak zaczela mi marudzic,kwekac jeszcze raz butle i spala ladnie do 8
 
dzieki ona je wszystko co jest dozwolone od 6 miesiaca a mimo to sie budzi i jest jakos nerwowa tez przed spaniem mam pelna glowe bo musze ja kolysac az usnie inaczej bedzie sie darla az obudzi caly blok.juz nie wiem co robie zle a co dobrze
 
Moze sprobuj jak karmisz butelka do mleka dodac kaszki ryzowej lub dac kaszke mleczno-ryzowa.
Ja dawalam malej mleko z kaszka ryzowa tak kolo polnocy jak szlam spac lub troche wczesniej i ladnie spala do np.5-6 i pozniej dawalam jej na spiaco jak zaczela mi marudzic,kwekac jeszcze raz butle i spala ladnie do 8
nie mam juz sily pcham w nia jak w kaczke a ona glodna i glodna.kaszki wszelkiego rodzaju.
 
Dla 6 m-cznego niemowlaka jest wiele. Po pierwsze jak pisaly kolezanki, kaszki. Ryzowe lub mleczno-ryzowe. Oprocz tego polecam bardzo SINLAC. To taka powiedzmy kaszka ryzowa z chlebkiem swietojanskim. Na pewno nie uczula, bo jest glownie dla alergikow, ale nie tylko. Jest bardzo sycaca. Moja corka od 3 m-ca zycia dostaje na noc taka. Tam na opakowaniu jest napisane, aby robic na wodzie, ale ja dodatkowo robie na mleku ( wieksza jeszcze kalorycznosc). Zjada taka o 12 w nocy i spi ciegiem do 7-8. Pytalam lekarki, na pewno nie szkodzi.
Poza tym zmienil sie sposob zywienia. Teraz kasza manna jest juz od bodajze 5 m.z. Czyli tez mozesz zaczac wprowadzac taka. Ja tez daje mojej corce od jakis dwoch m-cy na zmiane z Sinlac iem. Poniewaz Marianna jest skazowcem, manne robie na wodzie i do wystudzonej lekko dodaje dopiero mleko.(beb. pepti).
 
reklama
Do góry