reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spanie w nocy

a nie przyszlo Ci do glowy, ze zle sypia bo jest przejedzona???

...a ze nerwowa, no coz, moze czuje, ze znow (cyt.) bedziesz w nia pchac jak w kaczke... :-)
 
reklama
U mnie kaszka przestała działać, mały zrobił się herbaciarzem, nie dało rady tego "wytepić", bo ryczał na całe gardło 1,5h...znając jego siłę to pewnie trwałoby to ze 3h. Początkowo było wszystko super, zjadał kleik ryżowy o 20 i budził sie o 4, popijał herbatki bo głodny nie był i spał do 6.30-7.00, a dziś dałam mleko i zamiast wstawać 4 razy po herbatki, wstałam dwa dając mleko. nie wiem o co chodzi z tymi :wściekła/y:kaszkami :wściekła/y::no:
 
SINLAC oprocz tego, ze zawiera make ryzowa ( jak zwykle kaszki) to jeszcze maczke chleba swietojanskiego, sacharoze, olej palmowy, rzepakowy, slonecznikowy. Jest pelnowartosciowym "posilkiem" nie zawierajacym bialka mleka krowiego i bialka sojowego i glutenu. Dlatego polecany jest dla dzieci z alergiami jak i zagrozonych alergia ( wystepowanie w rodzinie).Zawiera skladniki mineralne i witaminy. Praktycznie wszystko co ma sztuczne mleko, tylk jest duzo bardziej geste i sycace.Jest smaczne, dzieci bardzo chetnie je jedza.
 
Ja nie daje lyzeczka. Nie chce mi sie bawic. Zapodaje butelka. W smoczku ma wieksza dziurke zrobiona. Poza tym u mnie jest tak, ze o 12 w nocy zapodaje flaszke przez sen. Tak juz nauczona jest. I dzieki temu od 3 m-ca zycia spi ciegiem od 21 do 8 rano. Mam nauczke po pierwszym dziecku.;-)
 
reklama
Ja nie daje lyzeczka. Nie chce mi sie bawic. Zapodaje butelka. W smoczku ma wieksza dziurke zrobiona. Poza tym u mnie jest tak, ze o 12 w nocy zapodaje flaszke przez sen. Tak juz nauczona jest. I dzieki temu od 3 m-ca zycia spi ciegiem od 21 do 8 rano. Mam nauczke po pierwszym dziecku.;-)
A jaki masz smoczek? Bo mój mały nie chce jeść przez trójprzepływowy Aventu, chyba za szybko mu leci. Dlatego na razie dostaje tylko rzadki kleik przez zwykły smoczek z 3 otworami. Wszędzie piszą żeby nie powiększać dziurek, ale nie wiem dlaczego...
 
Do góry